921 - 940 av 1 213
1...464748...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 februari 2019

Klubbad för

Parti Guld 18K brv 6,5g, med små diamanter, skevt/skadat

Utrop: 2 100 kr

Hänge 18K 0,9g tvåfärgad med diamanter 5xca0,005ct

350 kr

Utrop: 425 kr

Örhängen 1 par 18K brv 1,9g längd: 2,0cm, tvåfärgade med diamanter totalt6xca0,005ct, ena örhänget har en liten lagning i fästet

500 kr

Utrop: 600 kr

Ringar 2st 14K brv 1,9g, med stenar, skeva

Utrop: 425 kr

Parti Guld 14K brv 13,2g, defekt/ostämplat

Utrop: 3 200 kr

Ringar 2st 18K brv 9,2g med sten, skadat/graverat

Utrop: 2 900 kr

Hängen Hjärta 18K 1,0g genombruten

Utrop: 500 kr

Örhängen 1 par 18K brv 0,9g med diamanter 2xca0,10ct, missfärgade stift

950 kr

Utrop: 800 kr

Parti Guld 18K brv 1,0g, skrot

Utrop: 300 kr

Ringar 2st 14K brv 3,5g, slitet/skevt

Utrop: 850 kr

Armring 14K 13,6g Ø6,0cm, åttkantig modell, öppningsbar, repig, missfärgad låsåtta

Utrop: 3 300 kr

Armband x-länk 18K 4,3g, små skador i länken

Utrop: 1 400 kr

Parti Guld 18K brv 11,2g, graverat/skevt

Utrop: 3 600 kr

Klackring 14K 2,9g graverad

Utrop: 700 kr

Örhängen 1 par 18K 1,5g, längd: 2,0cm, saknar stopp

Utrop: 500 kr

Hänge Hjärta 18K 0,3g

100 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja 18K 1,2g skadat

Utrop: 400 kr

Ringar 2st 9K brv 4,9g graverade

Utrop: 750 kr

Örhängen 1 par 14K brv 2,0g tvåfärgade

Utrop: 500 kr

Guldtacka GEIGER 24K 5,0g

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr