441 - 460 av 1 213
1...222324...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 februari 2019

Klubbad för

Systemkamera analog, Minolta 7000, med objektiv Sigma 70-210mm, objektiv Minolta 50mm och med blixt Minolta (Program 2800 AF), extra batteri, med extra linsskydd, med kameraväska

Silverskrin med nyckel C.G Hallberg S830 brv: 4159,6g, (år 1913), trä finns inuti i skrinet

17 400 kr

Utrop: 13 600 kr

Skål S925 345,1g Ø11,8cm

1 400 kr

Utrop: 1 600 kr

Armband S925 40,8g 20cm

Utrop: 450 kr

Armband S925 16,3g 19cm

Utrop: 250 kr

Smycken Medaljong

Medaljong S925 5,1g

Utrop: 125 kr

Parti S830-925 116,0g defekt och graverat

Utrop: 450 kr

Kaffekanna S800 703,5g, stämplat: Posen "antikt tyskt silver", monogram, missfärgat

Utrop: 2 800 kr

Gräddkanna S800 247,1g, stämplat: Posen "tyskt silver", monogram, missfärgat

Utrop: 1 000 kr

Samsung Galaxy S7 Edge, SM:G935F med laddare ej original, snr:RF8H22A9XCL, IMEI: 357329076091026

1 300 kr

Utrop: 600 kr

Silver parti S800 122,5g, graverat, missfärgat

Utrop: 500 kr

Uppläggningssked S830 134,0g, 38cm, repig (år 1861)

700 kr

Utrop: 550 kr

Matsked 1st S830 55,3g, 31cm, repig

Utrop: 225 kr

Kopp S800 55,0g, 80mm, repig, ( år 1883)

175 kr

Utrop: 225 kr

Sockerskål S830 258,5g, förgylld inuti, missfärgad

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Pokal med lock S830 765,4g, (år 1898), av: silversmed K Andersson, buckla på foten

Utrop: 3 000 kr

Tårtspade S830 63,7g, 22cm, repig

200 kr

Utrop: 200 kr

Osthyvel S830 56,3g, 22,5cm, repig

300 kr

Utrop: 250 kr

Salladsbestick 1 par, S830 125,2g, 24cm, repig

325 kr

Utrop: 300 kr

Salladsbestick 1 par, S830 141,2g, 24cm, repig

425 kr

Utrop: 300 kr