Avslutad | Pant – Tisdag 5 februari 2019
Ring 18K 13,8g Ø20½, graverad, med diamanter 28xca0,165ct (totalt 4,64ct) prinsesslipade, 84xca0,015ct (totalt 1,26ct TW/VS), i ask
Invicta, Reserve Bolt Zeus, herrur, stål, 55mm, quartz, datum, kronograf, Refnr: 0830 Snr: 112803-827271, gummiband, stålspänne
Breitling, SuperOcean II, herrur, stål, 42mm, automat, safirglas, datum, stållänk, Fighterlänk, viklås Refnr: A17365D1/C915, Serienr: 2995559, med en extra länk, certifikat april-18, box
Grafiskt blad "Mötesplats", Berndt Wennström (1945- ), numrerad 143/200, 41x53cm, i ram (kantskador)
Objektiv Sigma, 17-50/2,8 EX DC för Nikon, snr: 15935583, med motljusskydd i originalkartong