1041 - 1060 av 1 096
1...52535455 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 november 2018

Klubbad för

Halssmycke S830 53,2g 48,0cm

200 kr

Utrop: 225 kr

Brosch Löv S830 11,4g, mått: 3,5 x 5,5cm

175 kr

Utrop: 50 kr

Skedar 2st S830 brv 46,0g defekt

Utrop: 150 kr

Armband Ankar S925 10,8g 19,5cm, med 4st bokstavsberlocker: T, W, M, K, slitet

Utrop: 75 kr

Armring S830 30,7g Ø6,3cm, bredd: 1,9cm, öppen modell, mönstrad med svart sten (skadad sten), skev

Utrop: 125 kr

Armband Bismarck S830 27,3g 19,0cm, med 7st berlocker (varav en berlock ej i silver), slitage

175 kr

Utrop: 100 kr

Hänge S830 3,8g, mått: 2,4 x 4,2cm, slitage

25 kr

Utrop: 50 kr

Brosch S830 2,5g Ø2,4cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Brosch Elefant S830 7,5g, mått: 3,0 x 2,0cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 13,1g Ø20, design: Owe Johansson, stämplad 1922, med finska silverstämplar, öppen modell

425 kr

Utrop: 300 kr

Ring S925 7,8g Ø17

225 kr

Utrop: 200 kr

Hänge S925 4,4g, mått: 2,3 x 4,0cm, slitage

Utrop: 50 kr

Halskedja Ankar S925 6,7g 60,5cm

Utrop: 100 kr

Hänge Hjärta S925 4,2g Ø6,5cm, något skev

Utrop: 50 kr

Läppstift, silverdosa S830 brv 22,5g, nr. 59, med spegel, utdragbar, med violett sten, mått: 1,8 x 1,8 x 4,0cm, mindre slitage

425 kr

Utrop: 100 kr

Ringar 2st 18K brv 13,9g med stenar, slitet och skevt

Utrop: 2 600 kr

Parti Guld 18K brv 9,7g med små diamanter, skadat

Utrop: 2 800 kr

Armband Ankar 18K 30,9g 20,5cm, bredd: 0,6cm

Utrop: 11 800 kr

Halskedja Venezia 18K 1,0g 36,0cm

275 kr

Utrop: 300 kr

Armband 14K 3,1g, bucklig och sliten

Utrop: 750 kr