Avslutad | Pant – Tisdag 13 november 2018
Klubbad för
Armring S830 30,7g Ø6,3cm, bredd: 1,9cm, öppen modell, mönstrad med svart sten (skadad sten), skev
Armband Bismarck S830 27,3g 19,0cm, med 7st berlocker (varav en berlock ej i silver), slitage
Ring S925 13,1g Ø20, design: Owe Johansson, stämplad 1922, med finska silverstämplar, öppen modell
Läppstift, silverdosa S830 brv 22,5g, nr. 59, med spegel, utdragbar, med violett sten, mått: 1,8 x 1,8 x 4,0cm, mindre slitage