1021 - 1040 av 1 096
1...515253...55 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 november 2018

Klubbad för

Örhängen ett par 18K 0,5g

175 kr

Utrop: 225 kr

Parti Guld 18K brv 17,9g med stenar & diamanter, skadat och graverat

Utrop: 4 800 kr

Parti Guld 18K brv 4,8g, med plastkula och markasiter, skadat

Utrop: 1 200 kr

Halssmycke med silverkulor S925 22,3g 46,0cm

Utrop: 300 kr

Armband Alton S925 brv 22,7g 19,5cm, bredd: 1,2cm, mönstrad med blå stenar

550 kr

Utrop: 375 kr

Örhängen ett par S925 11,5g mått: 5,6 x 2,0cm, med stenar

Utrop: 300 kr

Örhängen ett par S925 brv 3,3g, mått: 3,5 x 2,0cm, skeva

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par S835 brv 4,9g, mått: 3,2 x 1,7cm, med gröna stenar och små markasiter

225 kr

Utrop: 50 kr

Armband S925 18,4g 17,5cm, bredd: 1,3cm, Bismarcklänk med detaljer och säkerhetslänk, skev

125 kr

Utrop: 75 kr

Armband S925 27,9g, 19,0cm, bredd: 2,0cm, år 1954

400 kr

Utrop: 300 kr

Ring S925 8,9g Ø18¼, bredd: 1,0cm, skev

125 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par S925 1,1g

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par S925 0,4g

Utrop: 50 kr

Hänge Hjärta S925 0,9g, ihåligt

Utrop: 50 kr

Armband Bismarck S925 9,8g 19,0cm, bredd: 0,7cm

Utrop: 125 kr

Armband Pilgrim S925 brv 15,0g 16,5-21,5cm, bredd: 0,8cm, med gröna stenar

Utrop: 375 kr

Hänge S830 brv 0,3g förgylld med odlad pärla, slitage

Utrop: 50 kr

Halskedja Venezia S925 9,4g 61,0cm, sliten

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par S925 brv 2,4g med svarta stenar, skeva stift, udda stopp

Utrop: 50 kr

Halssmycke S830 10,2g 68,5cm

175 kr

Utrop: 50 kr