861 - 880 av 955
1...434445...48 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 augusti 2018

Klubbad för

Hänge Bil 18K 0,6g

225 kr

Utrop: 275 kr

Parti Guld 18K brv 3,0g med sten/emalj, defekt

Utrop: 900 kr

Parti Guld 18K brv 9,3g skadat/skevt

Utrop: 2 800 kr

Halskedja Venezia 18K 7,8g 50,5cm

Utrop: 3 000 kr

Ring 18K 5,5g med gravyr

Utrop: 1 700 kr

Armring 18K 7,6g Ø6,0cm, mönstrad, öppningsbar

Utrop: 2 400 kr

Halssmycke S925 54,9g 43,5cm, bredd: 0,5cm, halvstelt

325 kr

Utrop: 400 kr

Armband X-länk 18K 18,0cm 4,1g

Utrop: 1 400 kr

Hänge Hjärta 18K 1,1g, ostämplad

275 kr

Utrop: 350 kr

Ring 21K brv 3,7g Ø18¼ med stenar, skev

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Klackring 18K brv 10,3g Ø17¾ vitguld med briljantslipade diamanter 2xca0,11ct, 2xca0,14ct och 1xca0,16ct (med inneslutningar, små hack), små baguetteslipade diamanter, sliten skena, små nagg (behöver rodieras om)

4 400 kr

Utrop: 4 100 kr

Ring 18K 14,3g Ø17½ tvåfärgad, ledad modell, med diamanter 6xca0,01ct, repig

Utrop: 6 600 kr

Armband 21K 19,5cm 14,3g tvåfärgad, skev länk

Utrop: 5 000 kr

Halssmycke 18K 22,9g, med stenar, defekt länk

Halskedja Ankar 18K 51,0cm 9,6g

Utrop: 3 200 kr

Hänge Dödskalle 18K 2,7g H: 2,5cm

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring Lejon 18K 9,4g Ø19½ med stenar, skev

2 300 kr

Utrop: 2 800 kr

Örhänge ett udda 18K 1,7g

Utrop: 500 kr

Halskedja 21K (lås i 18K) brv 3,7g 56,0cm, fyrkantig modell, skev

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Halskedja Pansar 18K 22,3g 48,5cm

Utrop: 7 200 kr