Avslutad | Pant – Tisdag 21 augusti 2018
Armbandsur Dyrberg Kern Satinelle, stål, quartz, dag/datum, Ø30mm, strass, tvåfärgad länk ca 16,0cm, bruksanvänd
Armbandsur Omega Stingray, stål, automat, Ø44mm, datum, läderarmband, små repor på glas, bruksslitage
Armbandsur Tissot Powermatic 80, ref. T035207B, stål, automat, 32mm, datum, stållänk med viklås, skelettboett, nyskick
Elektronik Musik
Högtalare Audio Pro, Sound of Scandinavia, modell: Addon T10, 80W, orange, mått: 320 x 165 x 180mm, handtag i läder, med strömsladd och fjärrkontroll. ej på visning
Tavla, "Dam i snäcka" signerad: Max Walter Svanberg, kolorerat tryck, inramad med blå passpartou, mått: 62,0 x 74,5cm (inkl. ram), bildmått: 49,5 x 39,0cm, skador på ram
Musikinstrument Övrigt
Förstärkare/Högtalare Marshall Stanmore, snr: 141201267, svart, mått: 34,5 x 19,5 x 18,5cm, kablage, bruksanvänd
Musikinstrument Övrigt
Förstärkare/Högtalare Marshall Stanmore, snr: 140903928, crèmefärgad, mått: 34,5 x 19,5 x 18,5 cm, kablage, bruksanvänd
Systemkamera Canon EOS 700D, med objektiv Canon EFS 18-55mm snr: 040204118214, med batteri och laddare, minneskort, strömsladd, användarhandbok, kameraväska
iPhone 7 A1778, Jet Black, 128GB, modell: MN962QN/A, IMEI: 353805086403727, med USB-sladd (sliten) och kartong, ej originaladapter, tömd efter tidigare användare, bruksanvänd, naggad och repig, spricka i kameraglaset påverkar ej bilden, glappar vid laddni
iPad Pro A1709 Space Grey 64GB, modell: MQEY2KN/A, IMEI: 355820080907811, laddare, kartong, tömd efter tidigare användare