Avslutad | Pant – Tisdag 21 augusti 2018
Omega Seamaster, Herrur, SNR 48603165, Kronograf, stål/guld, med extralänk, med cert i originalbox
Visa varaKlockor Omega
Omega Seamaster Planet Ocean, co-axial, datum, stål, stålarmband, med extra länkar, ref: 232304621, snr:86930466, med cert i originalbox
Breitling Evolution Ø43mm automat refnr B13356 Guldraiders pilotlänk guld/stål, snr:2073051
Breitling Superocean Blacksteel, Herrur, automat Ø44mm, med gummiarmband, repskaddat safirglas ref:M1739313/BE92, snr:2958568 med cert i orginalbox
Elgitarr Fender Stratocaster, snr: MX15650157, med svajarm, en sträng saknas, repig kropp, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Joy, modell: FA40-F, snr:161017971, spricka och repor på kroppen, i mjukt fodral
Elgitarr Gibson, modell: Nighthawk, snr: 1003205550, små repor på kroppen, made in USA 2012, i mjukt Gibson-fodral
Gitarrförstärkare Peavey, modell: Studio Pro 112, snr: G0030560 00440592/ABF15, med elkabel. ej med på visning
Basförstärkare Roland, modell: Cube-60, snr: 318950, slitet chassi. ej med på visning
Basförstärkare Peavey, modell: Max 158 Bass, snr: 0DBAI14056600573512, bruksslitage, med strömkabel. ej med på visning