Avslutad | Pant – Tisdag 24 juli 2018
Grafiskt blad, Philip von Schantz (1928-1998), Blåbär, numrerat 18/170, signerat, daterat -80, 36x46cm, i ram
Grafiskt blad, Inger Kihlman (1933-1998), 9 motiv, torrnål akvatint, 11x11cm, signerade, daterade -83, i ram 67x52cm
Systemkamera analog, Minolta 7000 (snr.20009665), med objektiv Sigma 70-210mm, 1:4.7 (snr.1076886), objektiv Minolta 50mm, 1:1.7 (snr.1003615) och blixt Minolta Program 2800AF (snr.0502418), i väska
Visa varaÖvrigt Övrigt
Korthållare, Louis Vuitton, Damier Ebene-canvas, 11x7,5cm, i ask, med kvitto från Louis Vuitton Stockholm
Väska, Cartier, Panthere, svart läder, leopardmönstrat foder, 20x14x30cm
Visa varaÖvrigt Övrigt
Plånbok, Cartier, Panthere, svart läder, slitage i kanterna, 10x10cm
Visa varaSilver Matsilver
Matknivar 8st. S830 694,6g 217mm, Uppsala, repiga, blad i rostfritt stål, fyllda skaft