Avslutad | Pant – Tisdag 24 juli 2018
Omega Genève, damur 18K, 23mm, quartz, fungerar ej, läderband, repigt plastglas, graverad boett, brv. 16,2g
Royal, herrur 18k, 35mm, quartz, boett repig, läderarmband, repigt plastglas, modell 1201, brv. 33,6g
Breitling Colt, herrur, 41mm, quartz, kronometer, automat, stål med läderband, datum, safirglas, modell A74380, snr. 1228777, i fodral
Invicta, herrur, 40mm, Pro 600ft-200m, automatisk, stål med repig stållänk, datum, mineralglas
Marc Jacobs, damur, modell: MBM3248, serie: Baker, Ø28mm, quartz, mineralglas, stål med repig stållänk, med separat sekundvisare, i orginalbox med extralänkar
Klockor Heuer
Tag Heuer, Aquaracer (500M/1660ft), herrur, 41mm, automatisk, safirglas, datum, stål, originallänk, viklås, Serie nr. EPT0365, Ref nr. WAK2111, med extra länkbit, cert, maj-2015, box, ytterkartong
Akustisk gitarr, Ibanez, tolvsträngad, modellnr.V7212E-NT-27-01, snr.J070302159, tillverkad i Kina, med elektrisk stämapparat, stötskada på halsen, i mjukt fodral
Akustisk gitarr, Kasuga, modellnr. F-180, nr.110, tillverkad i Japan, ytliga repor, i hårt fodral
Musikinstrument Övrigt
Violin, Gewa, Pure series, nr.PS401611 4/14, med stråke (skadad), i hårt fordal. Ej med på visning.
Grafiskt blad, Philip von Schantz (1928-1998), Vinbär, numrerad 1/125, signerad, daterad -77, 18x25cm, i ram