261 - 280 av 754
1...131415...38 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 juni 2018

Klubbad för

Digitalkamera, Nikon D3100, snr.6249484, med objektiv Nikon AF-S Nikkor, snr.14874980, 18-55mm, 1:3.5-5.6 G DX, med laddare, i väska

850 kr

Utrop: 750 kr

Såsslev S830 70,4g 186mm

225 kr

Utrop: 275 kr

Såsslev S830 69,4g 186mm

225 kr

Utrop: 275 kr

Bordsskedar 5st. S830 207,5g 180mm, Svensk rund

950 kr

Utrop: 800 kr

Bordsgafflar 6st. S830 206,7g 178mm, Svensk rund

1 300 kr

Utrop: 800 kr

Bordsknivar 6st. S830 361,2g 206mm, Svensk rund, blad i rostfritt stål, fyllda skaft

1 300 kr

Utrop: 750 kr

Cigarettetui, Ystad Brons, 15x9x1,5cm, graverad EJ, repig

Skål S830 91,8g, skadad, graverad

Klockor Citizen

Citizen Eco-Drive, WR10, refnr.H504-S083303, snr.751050886, herrur, 42mm, stål, quartz, batteribyte krävs, kronograf, datum, mineralglas, stållänk, viklås, i box

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Grafiskt blad, Sven-Olof Ehrén (1927-2004), Slussen 1962, 278x42cm, Signerad -62, numrerad 124/150, med en personlig dedikation, fuktskada samt gulnat papper. Hämtas och visas på St Eriksgatan 20

Matskedar 12st. S830 836,4g 215mm, med vapensköld

2 700 kr

Utrop: 3 300 kr

Soppslev S830 229,8g 360mm, med vapensköld

850 kr

Utrop: 900 kr

Ljusstakar 1 par S830 424,1g, höjd: 17,5cm, graverade

2 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Ljusstakar 1 par S830, brv: 642,2g, höjd: 12cm, bucklor, metallbotten

Utrop: 1 400 kr

Ljusstakar 1 par S830 64,0g, höjd: 5,6cm, bucklor

200 kr

Utrop: 250 kr

Ljusmanschetter 2st. metall Ø8,6cm

Utrop: 50 kr

Gräddkanna och Sockerskål S830 290,7g, kanna med små bucklor, skål med vapensköld

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Kaffekanna S830 665,3g, höjd: 22,5cm

2 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Tesil S830 37,1g, små bucklor

300 kr

Utrop: 150 kr

Kaffeskedar 6st S830 79,2g, graverade

Utrop: 300 kr