Avslutad | Pant – Tisdag 26 juni 2018
Klubbad för
Digitalkamera, Nikon D3100, snr.6249484, med objektiv Nikon AF-S Nikkor, snr.14874980, 18-55mm, 1:3.5-5.6 G DX, med laddare, i väska
Bordsknivar 6st. S830 361,2g 206mm, Svensk rund, blad i rostfritt stål, fyllda skaft
Klockor Citizen
Citizen Eco-Drive, WR10, refnr.H504-S083303, snr.751050886, herrur, 42mm, stål, quartz, batteribyte krävs, kronograf, datum, mineralglas, stållänk, viklås, i box
Grafiskt blad, Sven-Olof Ehrén (1927-2004), Slussen 1962, 278x42cm, Signerad -62, numrerad 124/150, med en personlig dedikation, fuktskada samt gulnat papper. Hämtas och visas på St Eriksgatan 20