Avslutad | Pant – Tisdag 26 juni 2018
Klockor Casio
Casio, G-shock, GA100, NO.5081, quartz, digital, plastarmband, med intruktionsbok i originalbox
Richtenburg, Cassiopeia, 42mm, stål, Refnr: R11000, automatisk, datum, stållänk, viklås, i box och defekt ytterkartong
Kuvertväska, Louis Vuitton, Lena Clutch, Epi Leather, 4x24cm, visst slitage, i dustbag
Väska, Louis Vuitton, Speedy 25, monogram canvas, 25x18x14cm, visst slitage, nyckel till hänglås saknas
Grafiskt blad, Lasse Åberg (1940- ), signerad, Mullvads Prästgård, numrerad 40/99, 10x13cm, i ram
Invicta, Subaqua Sport, refnr.10852, herrur, 44mm, stål, quartz, kronograf, datum, safirglas, stållänk, viklås, i box