241 - 260 av 754
1...121314...38 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 juni 2018

Klubbad för

Ring 18K 10,1g, skev, med sten

Utrop: 3 200 kr

Ring 18K tvåfärgad 9,0g, skev, med diamant ca 0,10ct

Utrop: 2 800 kr

Ring 18K 3,0g Ø18½, med diamanter 71xca0,005-0,001ct

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Halsband Pansarlänk 18K 29,2g 54cm

Ring 18K 3,9g Ø19¼, med stenar

Utrop: 1 800 kr

Hänge 21K 1,3g, med stenar

Utrop: 425 kr

Örhängen ett par 18K 1,5g, med stenar och diamanter 2xca0,005ct

550 kr

Utrop: 700 kr

Parti guld 18K 5,9g, skadat

Utrop: 1 800 kr

Klockor Casio

Casio, G-shock, GA100, NO.5081, quartz, digital, plastarmband, med intruktionsbok i originalbox

500 kr

Utrop: 375 kr

Richtenburg, Cassiopeia, 42mm, stål, Refnr: R11000, automatisk, datum, stållänk, viklås, i box och defekt ytterkartong

Utrop: 4 800 kr

Kuvertväska, Louis Vuitton, Lena Clutch, Epi Leather, 4x24cm, visst slitage, i dustbag

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Väska, Louis Vuitton, Speedy 25, monogram canvas, 25x18x14cm, visst slitage, nyckel till hänglås saknas

2 200 kr

Utrop: 1 700 kr

Miniatyrvas, Kosa Boda, Open Minds, Ulrica Hydman Vallien, höjd: 10,5cm

275 kr

Utrop: 200 kr

Miniatyrvas, Kosa Boda, Open Minds, Ulrica Hydman Vallien, höjd: 9cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Glas på fot, Kosta Boda, Open Minds, Ulrica Hydman Vallien, höjd: 18cm

225 kr

Utrop: 250 kr

Grafiskt blad, Lasse Åberg (1940- ), signerad, Mullvads Prästgård, numrerad 40/99, 10x13cm, i ram

Utrop: 200 kr

Figurin, Bing & Gröndahl, hund, nr. 2038, höjd: 24,5cm

1 200 kr

Utrop: 425 kr

Skål S830 904,2g, design K. Andersson, graverad

2 900 kr

Utrop: 3 500 kr

Invicta, Subaqua Sport, refnr.10852, herrur, 44mm, stål, quartz, kronograf, datum, safirglas, stållänk, viklås, i box

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Halsband 18K 13,6g 59,5cm, tvåfärgat

Utrop: 4 200 kr