Avslutad | Pant – Tisdag 12 juni 2018
Klubbad för
Elgitarr Epiphone, Les Paul Standard, snr: DW05103324, repor och stötskador, i tillverkad i Kina, i skadat mjukt fodral
Akustisk gitarr Furch, modell: D 40CM 12, snr:28032, 12-strängad, stötskador och repor på locket, i mjukt fodral
Elektro akustisk gitarr Yamaha, modell: FX-340C, snr: 30809038, i mjukt fodral
Elgitarr Gibson Les Paul, modell: Traditional, snr: 105320566, made in USA, i hårt fodral
Elgitarr Fernandes, modell: The Revival, snr: L032423, bakplattan saknas, stötskador på kroppen, i hårt fodral