1161 - 1180 av 1 452
1...585960...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 juni 2018

Klubbad för

Parti guld 18K 44,1g, skadat

Utrop: 13 200 kr

Parti silver S925 17,5g, skadat

125 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 5,1g Ø19, med stenar

100 kr

Utrop: 125 kr

Örhängen ett par 18K 1,8g, Creoler

Utrop: 850 kr

Hänge 18K 0,9g, hjärta

Utrop: 425 kr

Halsband Venezia 18K 4,3g 45cm

Utrop: 1 500 kr

Hänge 18K 1,6g, med Camé

Utrop: 275 kr

Hänge 18K 0,9g, med sten

Utrop: 425 kr

Omega, damur, 19mm, doublé, flexband, manuell, skadad urtavla

300 kr

Utrop: 100 kr

Mormorsur, S800, 35mm, manuell, liten sekundvisare, en boett

75 kr

Utrop: 50 kr

Klockor Edox

Edox, herrur, 36mm, stål, manuell, slitet läderband, Serie nr: 200442

100 kr

Utrop: 50 kr

Elgitarr Epiphone, Les Paul Standard, snr: DW05103324, repor och stötskador, i tillverkad i Kina, i skadat mjukt fodral

Utrop: 1 100 kr

Akustisk gitarr Furch, modell: D 40CM 12, snr:28032, 12-strängad, stötskador och repor på locket, i mjukt fodral

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

Elektro akustisk gitarr Yamaha, modell: FX-340C, snr: 30809038, i mjukt fodral

800 kr

Utrop: 550 kr

Elgitarr Gibson Les Paul, modell: Traditional, snr: 105320566, made in USA, i hårt fodral

9 000 kr

Utrop: 10 800 kr

Elgitarr med svajarm, en sträng saknas, med extra strängar, i kartong

375 kr

Utrop: 250 kr

Elgitarr Fernandes, modell: The Revival, snr: L032423, bakplattan saknas, stötskador på kroppen, i hårt fodral

2 900 kr

Utrop: 1 600 kr

Oljemålning på duk, signerad: Arup Jensen (1906-1956), 58,5cmX69,5cm, i träram

Utrop: 750 kr

Plansch med träram och glas, mått inklusive ram 33cmX41cm, baksidan något lös

25 kr

Utrop: 50 kr

Skinkbestick 2 delar, design: Tapio Wirkkala, skaften är av trä från spanten på Rikswasa som förliste 1623, i ask

425 kr

Utrop: 300 kr