Avslutad | Pant – Tisdag 12 juni 2018
GIBSON, Flying V, svart, lackskador, saknar 2 rattar, lagad hals, överlackat s/n: 258****, i Gibson Flying V case (defekt).
Xbox 360, vit, s/n: 327211574305, med en handkontroll (sliten), strömkabel, HDMI-kabel, 6 st spel (Halo 3, Halo 4, Halo REACH, Gears of War, Gears of War 3, Battlefield 4, Dragon Age: Inquisition).
Elektronik Musik
Harman Kardon, Onyx Studio 3, med strömkabel, defekt (uppspelning via bluetooth)... Ej med på visning.
CD-transport (utan DAC), Enlighted Audio, Disings T-1000, Audiophile CD Transport, med strömkabel och COAX-kabel, oläsligt s/n.. Ej med på visning.
Longines, Fickur manuell 35mm 18K, inre lock metall, Brv 35,3g, diverse bucklor
Visa varaSmycken Övriga
Bismarck ring med klackning 18K Ø18¾ 18,3g. Visas och hämtas på Sefina - Rosenlundsgatan 4 Göteborg.
H.STERN, damur, 29 mm, quartz ur, går ej, safirglas, med guld länk 18K Brv 77,1
Visa varaKlockor Certina
Certina Blue ribbon Atomatic,Plast glas, med datumvisare ,18K boet 34mm,Läderband Orginal med bygel spänne(spänne är duble) Nmr; 5810 125, 446012