Avslutad | Pant – Tisdag 12 juni 2018
Saltkar, porslin, grön/guld dekor, kinesisk drake, ca 9,5cm bred, ca 2,5cm hög, defekt.
Fritid Sport
Golfset, Callaway, järn 3-9 X22 grafitskaft regular flex, 3 st metal-wood modell X (1,3,5) med skydd , 1 putter, 1 MacGo järn 6 vänsterklubba. I Callaway-bag. Visas och hämtas på Rosenlundsgatan 4 - Sefina Göteborg.
Parti smycken 18K defekt/trasigt Ring med gravyr, armband, armband x-länk med stav,kedja, hänge79g
Litografi, Ulf Greder, 90/360, ca 70 c 60 cm inkl ram. Visas och hämtas på Rosenlundsgatan 4 - Sefina Göteborg.
Litografi, Ulf Greder, 130/360, ca 73 cx 79 cm inkl ram. Visas och hämtas på Rosenlundsgatan 4 - Sefina Göteborg.
TFT-skärm, Philips, 190X6, HD, S/N: 57401 0 01217 060113, med kablar.. Ej med på visning.
Elektronik Musik
Förstärkare, Hayden Peacemaker 40 Combo 1 x 12, bruksskick, s/n: 18460107.. Ej med på visning.