521 - 540 av 1 452
1...262728...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 juni 2018

Klubbad för

Armring ojämn 18K 9,3g

Parti guld defekt med stenar och pärlor 14K 46,7g

Utrop: 10 800 kr

Hänge 14K 5,3g 3cm stämplar

Utrop: 1 200 kr

Brosch med pärla ca 7mm 14K 10,6g 5cm stämplar

Utrop: 2 300 kr

Parti guld defekt med stenar och pärlor 18K 29,1g

Utrop: 8 300 kr

Hänge 18K med myntliknande föremål ( Fransk 20 Franc, Marianne, 21K 6,5g) brv. 12g stämplar

Utrop: 4 000 kr

Armband i vitguld 18K 6,2g 17,5cm stämplar

Utrop: 2 600 kr

Ring graverad 23K 7,5g

Utrop: 2 900 kr

Fickur 48mm savonett 14K ytterboett manuell snr. 276422 graverad bucklor fungerar ej brv. 68,2g

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

AMERICAN WALTHAM, Fickur, 50mm, manuell 15 Jewels, urverksnr. 16829184, snr.7180811, doublé, nagg och repa glas, små märken boetter, fugerar ej

475 kr

Utrop: 500 kr

18K Halslänk Bismarck doserad L;41,5cm 11,3g

Utrop: 3 600 kr

Dubbel Bismarcklänk 18K 19cm B;9mm 13,5g

Utrop: 4 500 kr

Defekt ring 21K 2,3g

Utrop: 850 kr

Slät ring vitguld Ø19½ 18K 9,5g graverad

Utrop: 3 000 kr

Plakett med nål "För Sverige" 18K 16,4g, 30 x 33 mm, graverad

Utrop: 5 200 kr

Parti guld 14K 17,4g; Halskedja trasig

Utrop: 4 200 kr

18st Teskedar i SIlver 0,800 Olga L; 12,3cm något oxiderade

1 600 kr

Utrop: 1 700 kr

Hänge 18K i form av antiloop H; 2,8mm 1,4g

Utrop: 650 kr

Ett par creoler 18K Skeva Ring med pärla 18K lös pärla 17,5Ø 1,7g

Utrop: 500 kr

Ring med liten sten 18K 16,25Ø 0,9g

Utrop: 425 kr