1041 - 1060 av 1 560
1...525354...78 Gå till
Sortering

Avslutad | Pant – Tisdag 5 juni 2018

Klubbad för

Fritid Sport

Haspelrulle, Okuma, modell: Ceymar CXT-55, i originalkartong

175 kr

Utrop: 50 kr

Visa vara

Fritid Sport

Fiskespö Abu Garcia, modell: Royal Commodore Storm 7120-8. Ej med på visning.

50 kr

Utrop: 50 kr

Visa vara

Fritid Sport

Flugfiskerulle Guideline, modell: reelMaster LA, 46 trout (LH) i originalkartong

375 kr

Utrop: 50 kr

Visa vara

Fritid Sport

Spinnspö, ABU Garcia, modell, Svartzonker 11" 30-120g, fodral. Ej med på visning.

425 kr

Utrop: 50 kr

Visa vara

Fritid Sport

Haspelspö, ABU, modell: 412, 9" 275cm, 15-30g, gummidetalj saknas. Ej med på visning.

25 kr

Utrop: 50 kr

Visa vara

Fritid Sport

Fiskespö ABU Garcia, modell: Power Action 7" , i fodral. Ej med på visning.

250 kr

Utrop: 50 kr

Visa vara

Musikinstrument Gitarrer

Elgitarr, J & D by Jack & Danny Brothers, repor och lackskada, med svajarm och två förstärkarkablar, i mjukt fodral

Återropad

Utrop: 500 kr

Visa vara

Musikinstrument Gitarrer

Elbas Ibanez, modell: Musician, repig, skador på halsen, bandlös, snr: D850193, i hårt fodral

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Visa vara

Elektronik Datorer

Laptop, MacBook Air, modell: A1370, snr: C02GKF2UDJYD, lösenordslåst, små repor i botten, med laddare i originalkartong

1 600 kr

Utrop: 750 kr

Visa vara

Parti Silver

Ljusstakar 1par, S830, brv. 304,9g, varav ca134g silver, skador

Återropad

Utrop: 550 kr

Visa vara

Elektronik Datorer

Laptop, HP CompaQ Presario CQ57, snr.5CB2102LZN, 15,6", 2GB RAM, AMD-Processor E-300 1,3GHz, Wondows 7, smutsigt tangentbord, med trådlös mus och laddare, i väska

325 kr

Utrop: 800 kr

Visa vara

Silver Övrigt

Pokal 1st, S830 255,1g höjd 17cm, repig

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Visa vara

Elektronik Datorer

Laptop, HP Stream, snr.5CD71159OF, 14", 2GB RAM, Intel Celeron-processor N30601,60GHz, Windows 10, med laddare

Återropad

Utrop: 1 100 kr

Visa vara

Smycken Hänge

Hänge S925 22,2g, kors-ankare-hjärta, med sten, design: Thomas Sabo

Återropad

Utrop: 550 kr

Visa vara

Smycken Hänge

Hänge S925 brv. 15,1g, med stenar, design: Thomas Sabo

175 kr

Utrop: 225 kr

Visa vara

Smycken Armband

Armband S925 13,2g 20,6cm, design: Thomas Sabo

150 kr

Utrop: 200 kr

Visa vara

Smycken Halskedja

Halsband S925 12,1g, defekt

50 kr

Utrop: 75 kr

Visa vara

Smycken Halskedja

Halsband Ankar S925 50,8g 50,2cm

300 kr

Utrop: 375 kr

Visa vara

Smycken Halskedja

Halsband S925 18,9g 60,4cm

Återropad

Utrop: 275 kr

Visa vara

Parti Silver

Parti silver S925 203,4g, defekt

1 000 kr

Utrop: 900 kr

Visa vara

Om auktionen