Avslutad | Pant – Tisdag 5 juni 2018
Klubbad för
Elgitarr, J & D by Jack & Danny Brothers, repor och lackskada, med svajarm och två förstärkarkablar, i mjukt fodral
Elbas Ibanez, modell: Musician, repig, skador på halsen, bandlös, snr: D850193, i hårt fodral
Laptop, MacBook Air, modell: A1370, snr: C02GKF2UDJYD, lösenordslåst, små repor i botten, med laddare i originalkartong
Laptop, HP CompaQ Presario CQ57, snr.5CB2102LZN, 15,6", 2GB RAM, AMD-Processor E-300 1,3GHz, Wondows 7, smutsigt tangentbord, med trådlös mus och laddare, i väska
Laptop, HP Stream, snr.5CD71159OF, 14", 2GB RAM, Intel Celeron-processor N30601,60GHz, Windows 10, med laddare