Avslutad | Pant – Tisdag 5 juni 2018
TAG HEUER, Carrera CAR2A1Z.FT6044, Ø45mm, snr WWT6891, automat, datum, safirglas, kronograf i titan, gummiarmband, viklås i titan, med cert-16, box och ytterkartong
ROLEX, OP Datejust II, refnr 116334, snr W47193P8, Ø41mm, stål/guld, datum, automat, viklås, nagg i glas, cert juni-2012 samt box(något skadad)
LONGINES, Hydro Conquest L3.644.4.56.6, snr 37174620, Ø41mm, automat, datum, stål, viklås, repiga länkar samt glasring, cert-12, box, ytterkartong och extra länkbitar
Klockor Ebel
THOMAS SABO, Rebel Urban WA0264, Ø42mm, stål, quartz, kronograf, datum, extra länkbitar, box, manual, nagg och repor i glas, repiga länkar, nollställer ej korrekt
Bordsskedar S830, brv: 848,5g, 13st varav nio graverade, modell Gammel Fransk ca220mm
Kaffeskedar S830 brv: 221,6g, 12st varav sex graverade, modell Gammel Fransk ca145mm
Armbandsur, 18K, brv:36,4g, Ø34mm, manuell, plexiglas, graverad, med läderarmband