Avslutad | Pant – Måndag 30 april 2018
Klubbad för
Ring 18K brv 7,0g Ø20¾ tvåfärgad med mabepärla ca Ø20mm och diamanter 3xca0,03ct (små skador), sliten
Pärlcollier doserad med lås S925 brv 22,2g 45cm, odlade pärlor (synlig slitage), små markasiter i låset
Halskedja med hänge Efva Attling "Crazy Hearts" S925 7,5g 43cm, aning skev länk, med originalask
Halskedja med hänge Ole Lynggaard "Sweet Drops" S925 6,3g 67cm, länken är i oxiderat sterlingsliver, med tygpåse och originalask