901 - 920 av 969
1...454647...49 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 30 april 2018

Klubbad för

Örhängen 1 par 14K 0,8g med hänge

125 kr

Utrop: 150 kr

Parti Guld 18K 6,6g skevt

Utrop: 2 000 kr

Halskedja Pansar 18K 8,8g 52,0cm

2 900 kr

Utrop: 3 500 kr

Ring 18K 3,0g Ø16½ vitguld med diamant 1xca0,44ct

4 100 kr

Utrop: 3 900 kr

Parti guld 18K 5,3g buckligt, skadat

Utrop: 1 600 kr

Halskedja Venezia 18K 3,7g 41cm

Utrop: 1 500 kr

Parti Guld 18K brv 7,9g med diamanter, skadat och graverat

Utrop: 2 400 kr

Armband 18K 6,0g 19cm

Utrop: 1 800 kr

Örhängen 1 par 18K brv 1,9g med odlade pärlor, slitage på pärlorna

200 kr

Utrop: 250 kr

Hänge 18K 2,3g med odlad pärla ca Ø9mm

Utrop: 600 kr

Hänge 18K 3,4g tvåfärgad med diamant 1xca0,23ct (små repor på bordet)

1 600 kr

Utrop: 1 700 kr

Armband 18K 2,8g defekt lås

Utrop: 850 kr

Örhänge 1 udda 14K 0,9g

150 kr

Utrop: 200 kr

Armring 14K 20,4g Ø5,5cm, vitguld, stel modell, öppningsbar, med diamanter 3xca0,03ct, sliten, behöver rodineras om

Utrop: 4 800 kr

Armband Pansar 18K 5,7g 19cm, med säkerhetskedja

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Halskedja Venezia 18K 3,8g 45,5cm

Utrop: 1 500 kr

Klackring 14K 8,2g med sten, skev och sliten

Utrop: 2 000 kr

Hänge 18K brv 3,1g, öppningsbar med odlad pärla ca Ø12mm och diamanter 8xca0,005ct

1 000 kr

Utrop: 750 kr

Örhängen 1 par 18K brv 3,0g med odlade pärlor ca Ø9mm, diamanter 18xca0,005ct

1 000 kr

Utrop: 750 kr

Pärlcollier med Ole Lynggaard lås i 14K, brv 128,1g, ca 84/91cm, dubbelradigt med odlade sötvattenspärlor ca Ø8mm, små gröna stenar och odlade pärlor ca Ø4-5mm i kistlåset (stämplad Ole.L), slitna dobbar i okänd metall

4 100 kr

Utrop: 4 200 kr