Avslutad | Pant – Tisdag 17 april 2018
Mobiltelefon Huawei, modell: Honor 6 H60-L04, IMEI:86520024259773, med laddare, i originalkartong
Miniräknare Texas Instrument TI-83 Plus, snr: 2404030035 S-0603D, bruksslitage, inristat namn
Laptop Lenovo, modell: ideapad 310-15IKB, snr:PF0R56CR, bruksslitage, med laddare
Laptop, Hewlett Packard, modell: EliteBook 725 G3, snr: 5CG6241HXF, med laddare, i väska
Laptop Lenovo, modell: Z50-70, snr: YB08622603, fel på muspekare, lösenord:oliver4072@@, med laddare
Laptop MacBook Air, modell: A1466, snr: C1MRXALXH3QD, stötskador och repor, med missfärgad och sliten laddare, inget lösenord tryck bara på enter-tangenten
Bordsgafflar 4st 181mm och Bordsknivar 4st 212mm, nysilver brv. 480,6g, modell: Sachsisk