1421 - 1440 av 1 742
1...717273...88 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 april 2018

Klubbad för

Modelltågvagn Fleischmann 103

25 kr

Utrop: 50 kr

Modelltågvagn Fleischmann 171

100 kr

Utrop: 50 kr

Modelltågvagn DBG

25 kr

Utrop: 50 kr

Vändskiva Fleischmann 9152 C i originalkartong

650 kr

Utrop: 50 kr

Mobiltelefon Huawei, modell: Honor 6 H60-L04, IMEI:86520024259773, med laddare, i originalkartong

550 kr

Utrop: 600 kr

Miniräknare Texas Instrument TI-83 Plus, snr: 2404030035 S-0603D, bruksslitage, inristat namn

125 kr

Utrop: 50 kr

Laptop Lenovo, modell: ideapad 310-15IKB, snr:PF0R56CR, bruksslitage, med laddare

1 900 kr

Utrop: 850 kr

Laptop, Hewlett Packard, modell: EliteBook 725 G3, snr: 5CG6241HXF, med laddare, i väska

Utrop: 3 600 kr

Laptop Lenovo, modell: Z50-70, snr: YB08622603, fel på muspekare, lösenord:oliver4072@@, med laddare

500 kr

Utrop: 1 300 kr

Laptop MacBook Air, modell: A1466, snr: C1MRXALXH3QD, stötskador och repor, med missfärgad och sliten laddare, inget lösenord tryck bara på enter-tangenten

2 700 kr

Utrop: 1 700 kr

Kaffeskedar 6st, S830 92,7g 119mm, modell: Sachsisk

325 kr

Utrop: 375 kr

Kaffeskedar 7st, S830 111,3g 119mm, modell: Sachsisk

375 kr

Utrop: 425 kr

Bordskedar 4st, nysilver 179,0g 180mm, modell: Sachsisk

25 kr

Utrop: 50 kr

Bordsgafflar 4st 181mm och Bordsknivar 4st 212mm, nysilver brv. 480,6g, modell: Sachsisk

75 kr

Utrop: 50 kr

Kaffeskedar 10st, S830 125,7g 118mm

Utrop: 500 kr

Halsband Pansar S925 18,0g 50,2cm

Utrop: 275 kr

Halsband S925 23,8g, defekt lås

75 kr

Utrop: 100 kr

Halsband Pansar S925 27,8g 45,7cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Armband Pansar S925 11,7g 19,8cm

Utrop: 200 kr

Halsband 81,0cm, design: Edblad, modell: Josefin steel

100 kr

Utrop: 125 kr