981 - 1000 av 1 742
1...495051...88 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 april 2018

Klubbad för

Ring med diamanter 18K Ø16¾ 18,4g

Utrop: 8 400 kr

Part guld ring med sten(repig), örhängen med sten 18K repigt Brv 12,7g

Utrop: 3 700 kr

Pärlcollier med Ametist & vita stenar stämplad Stigbert 1960 med odlade saltvattenpärlor, saknar en pärlrad, trasig/saknar pärlor Ø5,6cm lås i 18K Brv 43,9g

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Klockor Boss

Armbandsur Hugo Boss Ref nr. HB.140.1.14.2369 5.799.628, datum, quartz, i behov av batteribyte, med läderarmband visst slitage

Utrop: 550 kr

Armbandsur Regal Serie nr.R1624 med läderarmband, daturm, quartz, i behov av batteribyte

25 kr

Utrop: 150 kr

OMEGA, manuell, 14K, flexiarmband, plexiglas (små repor), repade visare, graverad Brv 46,3g

2 300 kr

Utrop: 2 800 kr

Drinkblandare/shaker i rostfritt stål av GM & Co. komplett med hatt/sil, liten buckla i botten, små repor förekommer, #26

150 kr

Utrop: 125 kr

Bricka Sheffield Markströms pläterad koppar, repor förekommer

75 kr

Utrop: 125 kr

Sticksåg Ryobi Modell:RJ18JS Snr:44417701096366 med batteri, funktionstestad. Ej med på visning.

350 kr

Utrop: 250 kr

Vaser, 2st Kosta Boda "Samoa" av Anna Ehrner H:34-35cm

125 kr

Utrop: 325 kr

125 kr

Utrop: 325 kr

Skål Kosta Boda 1385 små nagg H: ca11,5cm

Utrop: 250 kr

Laptop Lenovo B50-10-80QR Windows 8 128GB SSD, 4GB RAM med adapter i kartong Snr. 1S80QR0015MXMP09PJNP

1 000 kr

Utrop: 1 000 kr

Elbas 4-strängad Cort T34 svart med aktiva mikrofoner, Ser.nr: 100516234hardcase.

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Elgitarr BC Rich Warlock 7-strängad, Platinum Pro Series, svart, saknar bakplatta för elektronik (tejpad), med svajarm, Ser.nr: 51411356, gigbag

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Halskedja Pansar 18K med ballestra kistlås L:74cm B:6mm 99,5g

Utrop: 39 500 kr

Halskedja 18K 39,5cm 1,3g

350 kr

Utrop: 425 kr

Hänge med sten 18K Brv 3,6g

Utrop: 1 300 kr

Halskedja 18K 46,5cm 22,9g

Utrop: 7 400 kr

Hänge "kors" 18K H:35mm 2g

Utrop: 900 kr