Avslutad | Pant – Tisdag 17 april 2018
Pärlcollier med Ametist & vita stenar stämplad Stigbert 1960 med odlade saltvattenpärlor, saknar en pärlrad, trasig/saknar pärlor Ø5,6cm lås i 18K Brv 43,9g
Klockor Boss
Armbandsur Hugo Boss Ref nr. HB.140.1.14.2369 5.799.628, datum, quartz, i behov av batteribyte, med läderarmband visst slitage
Armbandsur Regal Serie nr.R1624 med läderarmband, daturm, quartz, i behov av batteribyte
OMEGA, manuell, 14K, flexiarmband, plexiglas (små repor), repade visare, graverad Brv 46,3g
Drinkblandare/shaker i rostfritt stål av GM & Co. komplett med hatt/sil, liten buckla i botten, små repor förekommer, #26
Sticksåg Ryobi Modell:RJ18JS Snr:44417701096366 med batteri, funktionstestad. Ej med på visning.
Laptop Lenovo B50-10-80QR Windows 8 128GB SSD, 4GB RAM med adapter i kartong Snr. 1S80QR0015MXMP09PJNP
Elbas 4-strängad Cort T34 svart med aktiva mikrofoner, Ser.nr: 100516234hardcase.
Elgitarr BC Rich Warlock 7-strängad, Platinum Pro Series, svart, saknar bakplatta för elektronik (tejpad), med svajarm, Ser.nr: 51411356, gigbag