821 - 840 av 1 742
1...414243...88 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 april 2018

Klubbad för

Brosch förgyllt silver B;7,5cm 11,4g

125 kr

Utrop: 75 kr

Brosch "lönnlöv" emaljerad S925 5g

275 kr

Utrop: 125 kr

Hänge med sten S925 Brv 2,8g

50 kr

Utrop: 75 kr

Brosch "löv"i silver ca 6cm 4,1g

75 kr

Utrop: 50 kr

Brosch "löv" S835 4,9g

50 kr

Utrop: 50 kr

Brosch "löv" i silver 5,4g

125 kr

Utrop: 50 kr

Ett par örhängen i silver 1,9g

50 kr

Utrop: 50 kr

Cordellarmband i silver 6g

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge i silver "löv" 1,3g

25 kr

Utrop: 50 kr

Ett par örhängen med rosa sten i förgyllt silver Brv3,9g

175 kr

Utrop: 50 kr

Pärlcollier doserad odlade sötvattenspärlor med silverlås Ø26-74mm L;ca68cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Elbas Fender Jass Bass Sunburst USA ca 1970 kropp slitage lack, ny hals samt originalhals utan bandstavar/stämskruvar spricka greppbräda vid 15:e bandet limmad Nr: 722001A, case

Utrop: 18 000 kr

Musikinstrument Elektroniska

Analog Synth Arturia MiniBrute SE trä/aluminium, uttag för USB, adapter medföljer ej (12V DC 1A), Ser.nr: 5002400677010677. Ej med på visning.

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Skulptur Kosta Boda sign Bertil Vallien, höjd 32cm, ställning smidesjärn

Utrop: 1 200 kr

Skulptur Kosta Boda sign Bertil Vallien, 20 x 20cm blått glas, ställning smidesjärn

1 900 kr

Utrop: 1 200 kr

Glasskulpturer 3st Kosta Boda Åsa Jungnelius, Make up, höjd 18-20cm, något skavd färg

950 kr

Utrop: 750 kr

Musikinstrument Träblås

Tvärflöjt Yamaha 211SII, med etui, Ser.nr: 523322

1 300 kr

Utrop: 850 kr

Vas Kosta Boda sign. Ulrika Hydman-Vallien Atelier 944001/500 höjd 19cm

275 kr

Utrop: 300 kr

Skål Iittala Alvar Alto höjd 16cm något repig botten, originalkartong.

325 kr

Utrop: 125 kr

Ett par örhängen i guld 21K 3,6g

Utrop: 1 300 kr