861 - 880 av 1 350
1...434445...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 april 2018

Klubbad för

Halvakustisk gitarr Fender, modell: Coronado II, snr: 217963, torrsprickor på kroppen, plektrumskydd saknas, en mic utbytt (plastramen sprucken, höljet saknas) med svajarm, i skadat hårt fodral i fodral

6 100 kr

Utrop: 6 600 kr

Akustisk gitarr K. Yairi , modell: M2, snr:26050, repor och stötskador, i hårt fodral

2 900 kr

Utrop: 425 kr

Musikinstrument Övrigt

Dragspel Parrot, modell: 1302, snr:8010, i väska

550 kr

Utrop: 250 kr

Elektronik Musik

Högtalare Marshall, bluetooth, modell: Stanmore, snr: 153712114, med kablar, i originalkartong. Ej med på visning.

800 kr

Utrop: 700 kr

Fritid Övrigt

Jacka, Canada Goose, modell: Shelburne Parka, smutsig, storlek XS, med avtagbar pälskrage

1 800 kr

Utrop: 1 800 kr

Grafiskt blad, signerat Ulf Wahlberg (1938-2014), nr: 23/75, med dedikation, motivmått: 44,5cmx37,5cm, glas och ram

150 kr

Utrop: 550 kr

Figurin, Gustavsberg, signerad LL (Lisa Larson) , Liten katt, specialutgåva 1965, höjd: ca10cm

1 400 kr

Utrop: 1 500 kr

Vas, Elbogen, signerad: LE, höjd: 26cm

Utrop: 125 kr

Vas, Hutschenreuther, Germany, signerad A.M.G.82., höjd: 19cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Skål med lock, porslin, höjd: ca 13cm

Utrop: 50 kr

Kaffekanna med lock, porslin, höjd ca 22cm

Utrop: 75 kr

Såsskål på fat, Rörstrand, porslin, nagg och spricka, höjd: ca 10,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Skålar 12st, Hackefors, modell: Anemone Hepatica, Ø16cm

200 kr

Utrop: 125 kr

Djupa tallrikar 6st, Rosenthal, Ø18,5cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Kaffekoppar 6st med fat 6st, Royal Copenhagen, modell: Musselmalet

600 kr

Utrop: 250 kr

Kulspetspenna, Montblanc, modell: Meisterstück-Pix, snr: KY1202630, bruksskick

1 700 kr

Utrop: 1 000 kr

Fritid Övrigt

Solglasögon 1 par, Ray-Ban, modell: RB 3445, i originalkartong

650 kr

Utrop: 250 kr

Ljuslykta, glas, Skogsberg & Smart, modell: Hurricane Lamp small, höjd: 9cm, i originalkartong

125 kr

Utrop: 125 kr

125 kr

Utrop: 125 kr

Kikare Lotus, 10x42, field 6°, plastskada på en vridring

225 kr

Utrop: 50 kr