Avslutad | Pant – Tisdag 3 april 2018
Halvakustisk gitarr Fender, modell: Coronado II, snr: 217963, torrsprickor på kroppen, plektrumskydd saknas, en mic utbytt (plastramen sprucken, höljet saknas) med svajarm, i skadat hårt fodral i fodral
Akustisk gitarr K. Yairi , modell: M2, snr:26050, repor och stötskador, i hårt fodral
Elektronik Musik
Högtalare Marshall, bluetooth, modell: Stanmore, snr: 153712114, med kablar, i originalkartong. Ej med på visning.
Fritid Övrigt
Jacka, Canada Goose, modell: Shelburne Parka, smutsig, storlek XS, med avtagbar pälskrage
Grafiskt blad, signerat Ulf Wahlberg (1938-2014), nr: 23/75, med dedikation, motivmått: 44,5cmx37,5cm, glas och ram
Figurin, Gustavsberg, signerad LL (Lisa Larson) , Liten katt, specialutgåva 1965, höjd: ca10cm
Ljuslykta, glas, Skogsberg & Smart, modell: Hurricane Lamp small, höjd: 9cm, i originalkartong