841 - 860 av 1 350
1...424344...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 april 2018

Klubbad för

Hänge 18K 1,2g

Utrop: 375 kr

Brosch 18K 3,1g, med odlade pärlor

750 kr

Utrop: 900 kr

Ring 18K 1,6g Ø18

Utrop: 750 kr

Ring 18K 1,3g Ø17¼

Utrop: 600 kr

Ring 18K 3,3g Ø18¾

Utrop: 1 500 kr

Örhängen 1 par 18K 3,9g

Utrop: 1 800 kr

Örhängen 1 par 18K 7,5g, med stenar

Utrop: 3 200 kr

Elita, damur, 18K, defekt, länk 18K, brv: 14,4g

Utrop: 2 900 kr

Parti guld 18K 23,7g, defekt

Utrop: 7 200 kr

Örhängen 1 par 14K 11,2g, buckliga

Utrop: 2 600 kr

Ring 18K 8,2g Ø16, tvåfärgad, med prinsesslipad diamant 1xca.0,25ct

3 300 kr

Utrop: 4 000 kr

Ring 18K 9,0g Ø16, tvåfärgad, med prinsesslipad diamant 1xca.0,26ct

Utrop: 4 800 kr

Halsband Venezia 18K 42,5cm, vitguld, med hänge Platina, 10,4g, med diamanter 1xca.1,57ct 1xca.0,89ct 1xca.0,60ct 1xca.0,30ct, i ask

Klockor Victorinox

Victorinox, Maverick, refnr.241697, snr.171112340, herrur, 44mm, stål, quartz, datum, safirglas, stållänk, viklås, i box och ytterkartong, cert februari 2018

2 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Rolex Oyster Perpetual, Cosmograph, Daytona, Chronometer, refnr.116520, snr.M082171, herrur, 40mm, stål, automatisk, kronograf, safirglas, liten sekundvisare, Oysterlänk, viklås, repor, box, ytterkartong, cert november 2007

100 000 kr

Utrop: 108 000 kr

Chrono Diamond, Leandro, refnr.10300, nr.0197/3000, armbandsur, 40mm, stål, quartz, datum, mineralglas, diamantindex, länk stål/keramik, viklås, box, ytterkartong

1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

Akustisk gitarr Vicente Tatay Tomas, made in Valencia Spain, lack- och stötskador, i mjukt fodral

550 kr

Utrop: 375 kr

Elgitarr BC Rich, modell: Gunslinger, made in China, snr:G14110065, stötskador, svajarm saknas, i mjukt fodral

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Elgitarr BurnOut, snr:020CT0451, små stötskador, svajarm saknas, i mjukt fodral

150 kr

Utrop: 200 kr

Elgitarr Squier by Fender, modell: Stratocaster VII, snr: IC010825820, en sträng saknas, i mjukt fodral

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr