Avslutad | Pant – Tisdag 3 april 2018
Halsband Venezia 18K 42,5cm, vitguld, med hänge Platina, 10,4g, med diamanter 1xca.1,57ct 1xca.0,89ct 1xca.0,60ct 1xca.0,30ct, i ask
Visa varaKlockor Victorinox
Victorinox, Maverick, refnr.241697, snr.171112340, herrur, 44mm, stål, quartz, datum, safirglas, stållänk, viklås, i box och ytterkartong, cert februari 2018
Rolex Oyster Perpetual, Cosmograph, Daytona, Chronometer, refnr.116520, snr.M082171, herrur, 40mm, stål, automatisk, kronograf, safirglas, liten sekundvisare, Oysterlänk, viklås, repor, box, ytterkartong, cert november 2007
Chrono Diamond, Leandro, refnr.10300, nr.0197/3000, armbandsur, 40mm, stål, quartz, datum, mineralglas, diamantindex, länk stål/keramik, viklås, box, ytterkartong
Akustisk gitarr Vicente Tatay Tomas, made in Valencia Spain, lack- och stötskador, i mjukt fodral
Elgitarr BC Rich, modell: Gunslinger, made in China, snr:G14110065, stötskador, svajarm saknas, i mjukt fodral
Elgitarr BurnOut, snr:020CT0451, små stötskador, svajarm saknas, i mjukt fodral