521 - 540 av 1 350
1...262728...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 april 2018

Klubbad för

Olja på duk, Tage Hedqvist(1909-1997), "Natt vid Havet", daterad -63, 37x45cm, signerad, i sliten ram

1 100 kr

Utrop: 900 kr

Skulptur, Bing & Gröndahl, Kuno Norvark(1913-1989), "Bjergged", nr. 7032, 26/750, h: 38cm, stengods, med certifikat

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Bordsskedar 2st. ostämplat silver 74,4g 180mm Svensk

250 kr

Utrop: 300 kr

Bordsgaffel- och kniv, ett par, ostämplat silver brv95,9g 179mm respektive 208mm, Svensk, rostfritt blad, fylld skaft

200 kr

Utrop: 250 kr

Moccaskedar 6st. ostämplat silver 60,8g 103mm Disa

200 kr

Utrop: 250 kr

Kaffeskedar 6st. ostämplat silver 78,4g 111mm

Utrop: 300 kr

Parti silver S830 50,8g graverat

175 kr

Utrop: 200 kr

Stolar 2 st i Rött skinn av Gijs Papavoine "Jim Montis", bruksslitage, stolsbenen behöver ställas in för att inte vara ojämna, Visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20

Utrop: 1 200 kr

Oljemålning på duk, Adelyne Cross-Eriksson (1905-1979) Motiv "Grovarbetare", 85x70cm, mindre hål i duken samt lite tunnsliten på några ställen, Visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20

2 200 kr

Utrop: 2 000 kr

Glöggset, glöggryta med 4 muggar, 4 skedar och 1 slev, Nilsjohan, fläckar, i originalkartong

75 kr

Utrop: 50 kr

Fat, stengods, Mashiko, Japan, Ø27cm, brunsvart glasyr

Utrop: 2 200 kr

Mobiltelefon, Samsung Galaxy Note 8, modellnr.SM-N950F, snr.R58JA48NGTT, 64GB, med laddare, hörlurar, i originalförpackning

5 100 kr

Utrop: 3 000 kr

Fodral S830 35,5g, med monogram

400 kr

Utrop: 150 kr

Parti silver S830 285,3g, skadat, graverat

Utrop: 1 200 kr

Moccaskedar 6st. S830 49,7g 104mm

200 kr

Utrop: 200 kr

Sked och silgaffel S830 12,6g 103 resp.95mm, olika modeller

50 kr

Utrop: 75 kr

Sockertång S830 22,7g 100mm

75 kr

Utrop: 100 kr

Sockertång S830 21,4g 88mm

75 kr

Utrop: 100 kr

Bordsbestick sked och gaffel S830 83,4g Prinsessan Maria

Utrop: 350 kr

Armband Pansar S925 8,5g 20,5cm

100 kr

Utrop: 125 kr