501 - 520 av 1 350
1...252627...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 april 2018

Klubbad för

Ring 18K 5,0g Ø20½ sliten

Utrop: 1 500 kr

Ring 18K 4,3g Ø21

Utrop: 1 400 kr

Ring 21K 3,3g skev

Parti guld 21K 13,4g defekt

Hänge 14K 1,7g

Örhängen ett par 21K 5,2g

Armband 21K 14,8g 19cm

Ring 21K 1,8g skev

Ring 21K 3,4g skev

Ring 21K 2,0g skev

Collier 21K 22,4g 40cm

Parti guld 21K 3,3g skadat

Örhänge 1st 18K 0,7g skev, med sten

Halsband med hänge 18K 26,3g graverad, med sten

Utrop: 8 000 kr

Armband 18K 4,4g bucklig

Halsband Fiskbenslänk 18K 15,1g 46cm

Tag Heuer, Formula 1, damur, stål/keramik, quartz, datum, Refnr: EWL4081, Serienr: WAH4210, med certifikat oktober-2010

4 200 kr

Utrop: 3 600 kr

Longines, La Grande Classique, damur, 24mm. stål, safirglas, quartz, diamantkrans (48st W/VVS tot. 0,403ct), Refnr: L4.241.0.12.6, Serienr: 33606727, med certifikat mars-2011

Utrop: 9 600 kr

Tag Heuer, Aquaracer, Grande Date Chronograph, herrur, 43mm, stål, quartz, datum, viklås, safirglas, Refnr: CAF101E, Serienr: EPT5792, länk ca 18cm

5 500 kr

Utrop: 6 600 kr

Etsning, Lena Cronqvist (f.1938), 10,5x11,5cm, signerad "P.T Lena Cronqvist", inramad

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr