321 - 340 av 600
1...161718...30 Gå till

Avslutad | Lilla Smycken – Torsdag 26 april 2018

Klubbad för

Smycken Pärlarmband

PÄRLARMBAND, 2 rader odlade sötvattenspärlor, ovala och av olika storlekar, lås i 18K guld, längd 21 cm, vikt 32,3 g.

Utrop: 750 kr

PÄRLCOLLIER, odlade sötvattenspärlor, vita, off round, lås i 18K guld, längd 48 cm, vikt 19,4g.

Utrop: 400 kr

COLLIER, blått glas, lås i förgyllt silver, arbetad yta, längd 47 cm, vikt 56 g.

Utrop: 400 kr

COLLIER, förgyllt silver, eilatstenar, längd 47,5 cm, vikt 10 g.

450 kr

Utrop: 300 kr

PÄRLCOLLIER, odlade rosa sötvattenpärlor ca 7,5 - 8,5 mm off round, längd 48 cm, förgyllt lås, vikt 44,3 g.

Utrop: 225 kr

ÖRHÄNGEN, 18K guld, cabochonslipade turkoser, stift, höjd 17 mm, vikt 4,6 g.

750 kr

Utrop: 700 kr

ARMBAND, förgyllt silver, blått glas, längd 18 cm, vikt 5,9 g.

275 kr

Utrop: 200 kr

ÖRHÄNGEN, 18K guld, ovalslipade turkoser, stift, höjd 1,8 cm, vikt 4,1 g.

700 kr

Utrop: 800 kr

ÖRHÄNGEN, 18K guld, peridot, vikt 1,5 g, stift.

1 100 kr

Utrop: 700 kr

RING, sterlingsilver, malakit, ställbar storlek, vikt 24,3 g.

250 kr

Utrop: 250 kr

HEIRING, ringar, 2 st, sterlingsilver, detaljer i 18K guld, 3 briljanter ca 0,06 ctv, ca W(H)/VS, stl 17,75 mm, vikt 10,2 g.

300 kr

Utrop: 350 kr

PANDORA, hänge/kedja och örhängen, sterlingsilver, emalj, cubic zirkonia, längd 40/50/60 cm, stift.

600 kr

Utrop: 650 kr

PANDORA, hänge/kedja och örhängen sterlingsilver, cubic zirkonia, längd 38/42/45 cm, stift.

Utrop: 550 kr

PANDORA, hänge och örhängen, sterlingsilver, cubic zirkonia, stift.

500 kr

Utrop: 550 kr

PANDORA, 2 st, armband, sterlingsilver, berlocker, med syntetiska stenar, vikt 43,8 g.

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

ENSTENSRING, 18K vitguld, briljant enligt gravyr 0,17 ct ca W/VS, stl 16 mm, vikt 2,2 g.

Utrop: 2 000 kr

RING, silver, svag förgyllning invändigt, 10 större och 118 mindre diamant "chips" ca 1,30 ctv, stl 17 mm, vikt 10,8 g, flera diamanter med nagg och skador.

Utrop: 2 100 kr

RING, 18K guld, triangulärt slipad smaragd ca 0,75 ct, 25 briljantslipade diamanter ca 0,18 ctv, ca W/SI, stl 17,5 mm, vikt 6,8 g, smaragden har nagg.

Utrop: 2 100 kr

RING, 18K guld/vitguld, 3 triangulärt slipade rubiner, 2 briljantslipade diamanter ca 0,04 ctv, Atelier Ajour 1997, stl 15 mm, vikt 5 g.

Utrop: 1 600 kr

ALLIANSRING, 18K vitguld, 5 briljantslipade diamanter ca 0,50 ctv, ca Cr/P, stl 17 mm, vikt 4,6 g.

2 000 kr

Utrop: 2 100 kr