Avslutad | Pant – Tisdag 13 februari 2018
Klubbad för
Musikinstrument Övrigt
Mixerbord Behringer Xenyx 2442 FX Premium 24-input 4/2- bus mixer, serienr: S0710264559, med strömsladd. Ej med på visning.
Musikinstrument Övrigt
Elektroakustisk fiol Harley Benton HBV 800NV 4/4, med stråke och kabel i hårt fodral
Oljemålning, Ulf Eriksson, olja på duk, ca30x35cm, signerad, a tergo titel Septemberdagen, skavd ram