641 - 660 av 1 571
1...323334...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 februari 2018

Klubbad för

Glas Carolina Gynning Ritzenhoff Cristal, "Free Mind", H: ca16cm, Rymd: ca 30cl, i kartong

Utrop: 100 kr

Glas Carolina Gynning Ritzenhoff Cristal, "Love Is Joy", H: ca16cm, Rymd: ca 30cl, i kartong

Utrop: 100 kr

Glasskulptur Kosta Boda, Kjell Engman "Sweet Tones of Africa", 2017, refnr: 7460103, med cert i kartong

4 000 kr

Utrop: 2 800 kr

Glasföremål med knopp Kosta Boda, Gunnel Sahlin, artist coll., nr. 89013, H: ca7cm, knopp ca 10,5cm, nagg

150 kr

Utrop: 200 kr

Karaff Kosta Boda, Kjell Engman, artist coll., nr. 89060, H: ca 12,5cm

275 kr

Utrop: 300 kr

Vas Kosta, Vicke Lindstrand, LH5976, H: ca10,5cm, repor

325 kr

Utrop: 100 kr

Vas Kosta, Vicke Lindstrand, LH, H: ca 9cm, repor

125 kr

Utrop: 100 kr

Ljuslykta, Ulrika Hydman Vallien, UHV KP

50 kr

Utrop: 100 kr

Glasfigurin Kosta Boda, Bertil Vallien, nr: 99746, L: ca 7,5cm, H: ca 6cm, nagg

75 kr

Utrop: 150 kr

Flaska Kosta Boda, Bertil Vallien, artist coll., 89251, H: ca 16cm

325 kr

Utrop: 300 kr

Juldekoration Georg Jensen goldplated med stenar

325 kr

Utrop: 150 kr

475 kr

Utrop: 150 kr

Ljusstakar 1 par Orrefors Carat, H: ca 23,5cm

650 kr

Utrop: 600 kr

600 kr

Utrop: 600 kr

Figurin Buddha, porslin, Decorated in Hong Kong, nr: 249, ca 25x25x17cm

275 kr

Utrop: 300 kr

Ljusstakar 1 par Georg Jensen "Cobra", design: Constantin Wortmann, stål, H: 20cm, i kartonger, små repor

750 kr

Utrop: 500 kr

Väska Prada Saffiano Cuir Nero, kalvskinn, ca40x35x18cm, med adresstagg, axelrem och kvitto, små märken

7 100 kr

Utrop: 6 300 kr

Halskedja med hänge Calvin Klein, vit metall, 49,5cm, repor i hänge

125 kr

Utrop: 100 kr

Armbandsur Casio G-Shock, 3232 DW-9052V, med tygband, sliten

125 kr

Utrop: 200 kr

Konstglas Målerås Mats Jonasson, H: 5cm

100 kr

Utrop: 100 kr