Avslutad | Pant – Tisdag 13 februari 2018
Klubbad för
Glas Carolina Gynning Ritzenhoff Cristal, "Free Mind", H: ca16cm, Rymd: ca 30cl, i kartong
Glas Carolina Gynning Ritzenhoff Cristal, "Love Is Joy", H: ca16cm, Rymd: ca 30cl, i kartong
Glasskulptur Kosta Boda, Kjell Engman "Sweet Tones of Africa", 2017, refnr: 7460103, med cert i kartong
Glasföremål med knopp Kosta Boda, Gunnel Sahlin, artist coll., nr. 89013, H: ca7cm, knopp ca 10,5cm, nagg
Ljusstakar 1 par Georg Jensen "Cobra", design: Constantin Wortmann, stål, H: 20cm, i kartonger, små repor
Väska Prada Saffiano Cuir Nero, kalvskinn, ca40x35x18cm, med adresstagg, axelrem och kvitto, små märken