281 - 300 av 1 509
1...141516...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 januari 2018

Klubbad för

Litografi Cecilia Freidahl, signerad PT, 60x50cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Litografi Mia Sandberg, signerad EA och daterad -83, 43,5x53cm

50 kr

Utrop: 100 kr

Litografi Gunnar Stålbrand, signerad PT, 57x49,5cm

50 kr

Utrop: 175 kr

550 kr

Utrop: 175 kr

425 kr

Utrop: 175 kr

200 kr

Utrop: 175 kr

425 kr

Utrop: 175 kr

Omega, Damur 18K, manuellt, plastglas med länk 18K brv. 21,1g

4 000 kr

Utrop: 4 800 kr

Parti guld, 18K 55,3g

Utrop: 16 600 kr

Ring med grön sten och diamanter 10xca0,005ct 18K Ø16 2,2g

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Hänge, med blå sten 18K 2,1g

200 kr

Utrop: 150 kr

Halskedja, Drottninglänk S925 41,5cm 12,6g

100 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja, Kejsarlänk 18K 53cm 106g

Utrop: 35 000 kr

Parti guld, med sten 14K 2,5g

Utrop: 500 kr

Parti guld, med stenar och pärlor 18K 4,3g

Utrop: 1 000 kr

Häbge, 18K 8,3g

Utrop: 2 600 kr

Ring, 18K vitguld med diamant 1xca0,16ct, trasig skena 2,4g

1 000 kr

Utrop: 800 kr

Ring, graverad 18K 3,7g

Utrop: 1 100 kr

Ring, 9K Ø18¾ 3,8g

Utrop: 550 kr

Ring, skev 18K 2,6g

Utrop: 800 kr