261 - 280 av 1 509
1...131415...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 januari 2018

Klubbad för

Skål, på fot, Silver 492,8g graverad

Utrop: 2 000 kr

Kaffeskedar, 12st Silver 132,7g 106mm

750 kr

Utrop: 550 kr

Såsslev, David-Andersen, S830 209,2g 305mm

700 kr

Utrop: 850 kr

Tårtspade, Silver 74,8g 210mm

475 kr

Utrop: 300 kr

Mynt Övrigt

Medalj, Silver 12,1g

Utrop: 50 kr

Solglasögon Ray Ban, RB3362.001 56014 3N, i fodral med putsduk

475 kr

Utrop: 500 kr

Rödvinsglas, 6st, Orrefors "Silvia" Ingeborg Lundin, fyra i orginalkartong, H:14,5cm

850 kr

Utrop: 750 kr

Vinglas, Kosta Boda "Chateau", H: 17,5cm

400 kr

Utrop: 300 kr

Fiskknivar, 3st, "Nickelfabriksbolaget Eskilstuna Gottfrid Carlsson & Co." av nysilver i etui

75 kr

Utrop: 75 kr

Remontoir, manuell, S800, ca 37mm, bruttovikt: 35,3g

150 kr

Utrop: 75 kr

Snapskaraff med bladdetaljer och kork av mynt

200 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstakar, ett par, statyer

650 kr

Utrop: 125 kr

Ljusstakar, ett par, varav en skev

150 kr

Utrop: 75 kr

Skål, på fot, H:19,5cm, Ø26,5cm

600 kr

Utrop: 200 kr

Surfplatta Lenovo, modell: Tab2 A10-30, snr: HAOU2VV6(12) med laddare

450 kr

Utrop: 550 kr

Laptop Lenovo 80MJ, snr: MP100RE3, med laddare, manualer, strömkabel och orginalkartong

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Elektronik TV-apparater

Apple TV, 64GB, generation 4, modell A1625, snr: C1MQK6DUGXH8, i obruten förpackning

1 200 kr

Utrop: 850 kr

Affisch, Miro, i ram, 63x83cm

125 kr

Utrop: 100 kr

Litografier, 2st dubbelsidiga, Jordi Arkö, "Röde orm", 59x43cm

150 kr

Utrop: 300 kr

Litografi Anders Appelqvist, i samband med hockey VM, signerad PT, 62x47,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr