161 - 180 av 1 186
1...8910...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 januari 2018

Klubbad för

Ring S925 5,1g med stenar Ø18¾

Utrop: 125 kr

Örhängen ett par S925 58,9g skadade

400 kr

Utrop: 250 kr

Vas bronsglaserat stengods sign TL made in Finland naggad H25cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Armband S925 11,5g med stenar 15cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S925 54,4g skadat

125 kr

Utrop: 150 kr

Tårtspade S830/metall brv91,4g modell Tornedal 260mm

500 kr

Utrop: 200 kr

Serveringssked kontrollstämplat silver 49,5g Lappmodell 209mm

200 kr

Utrop: 200 kr

Kaffeskedar 12st 114mm Kakspade 205mm Sockertång 110mm mod Prinsess kontrollstämplat silver 187,1g

600 kr

Utrop: 750 kr

Parti silver 24,5g skadat

75 kr

Utrop: 100 kr

Kaffeskedar 12st kontrollstämplat silver 150,4g 110mm

Utrop: 600 kr

Halsband med odlade pärlor doserat Ø3-7,6mm med silverlås S835 50cm

325 kr

Utrop: 250 kr

Rotic 2000 Damur S925 manuell integrerad silverlänk brv88,8g

375 kr

Utrop: 300 kr

Brosch med emalj 2 Hängen ett skadat kontrollstämplat silver S925 brv32,1g

250 kr

Utrop: 50 kr

Diverse skedar 9st kontrollstämplat silver 255,4g graverat

Utrop: 1 000 kr

Ring 14K 3,2g med stenar Ø18½

Utrop: 600 kr

Ring 14K 9,6g med stenar Ø19

2 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Fotlänk 21K 12,3g 25,5cm

Utrop: 4 000 kr

Armband 18K 33g X-länk med stav 19cm

Utrop: 10 400 kr

Armband 18K 14,9g X-länk 18,5cm

Utrop: 4 700 kr

Armband 18K 19,8g X-länk 19cm

Utrop: 6 300 kr