Avslutad | Pant – Tisdag 9 januari 2018
Klubbad för
Omega Seamaster Professional, Co-Axial, chronometer, (300m/1000ft), herrur 41mm, stål, automat, safirglas, datum, heliumventil, originallänk, viklås, i box
Akustisk gitarr Simon & Patrick Luthier, modell: 28962 Woodland Cedar A3, 07473519, träskador, i trasigt mjukt fodral
Elbas, Samick, modell: Greg Bennet Fairlane, snr:S1050702402, repig kropp, i skadat fodral
Akustisk gitarr Yamaha, modell: C45, snr:HHP164482, repor och stötskador, i trasigt mjukt fodral
Elgitarr Gibson Les Paul 100, modell: LMP vintage Sunburst, snr: 150037135, made in USA 2015, utbytta stämskruvar, i hårt Gibson- fodral