321 - 340 av 1 152
1...161718...58 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 28 december 2017

Klubbad för

Tavla Göran Folcker signerad, blandteknik, 17,5x14cm

200 kr

Utrop: 400 kr

Tavla Hans Arnold signerad, tusch, möss, 37x18cm

Utrop: 1 500 kr

Akvarell Gösta Werner signerad, 43x59cm, "En glad kväll"

225 kr

Utrop: 400 kr

Akvarell Gösta Werner signerad, 43x59cm, "Åskby"

225 kr

Utrop: 400 kr

Akvarell Gösta Werner signerad, 43x59cm, sjöman på bordell

225 kr

Utrop: 400 kr

Litografi Olle Kåks signerad, numrerad EA VII / XXV, 43x29,5cm

225 kr

Utrop: 400 kr

Elbas Washburn T12, i gigbag, någon nagg i lack made in China

Utrop: 1 000 kr

Parti guld, defekt 18K 5,6g

Utrop: 1 700 kr

Örhängen, ett par creoler Ø3cm 18K 4,9g

Utrop: 2 200 kr

Hänge, fiskarna 18K 2,2g

Utrop: 850 kr

Hänge, med stenar 18K 2,3g

Örhängen, ett par med stenar 18K 3,2g

Parti guld, defekt 18K 2,2g

Ring, med stenar Ø17 3/4 21K 1,8g

Vas Kosta Boda Open Mind Ulrica Hydman Vallien signerad, 7040270, träsockel, höjd 36cm

1 200 kr

Utrop: 1 800 kr

Väska Mulberry bag Clipper large , i läder, snr 345391, axelrem och adresslapp, bruksslitage

2 600 kr

Utrop: 2 900 kr

Halskedja Kejsarlänk 14K 46,0g 53cm

Utrop: 10 600 kr

Armband trefärgad 18K 11,0g 18cm

2 700 kr

Utrop: 3 300 kr

Collier trefärgad 18K 22,1g 40cm

Utrop: 6 600 kr

Örhängen ett par trefärgade 18K 3,5g

Utrop: 1 100 kr