Realtidsauktion | Fashionabla – Torsdag 12 december
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Bucket Bag, monogram canvas, guldfärgade beslag, 23x25x15 cm, märkt DK3151, år 2011, bruksslitage, spruckit i läder på väskans nederkant.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, CHRISTIAN DIOR, vintage, blå monogram canvas, mässingfärgade beslag, 16x8x3 cm, stort fack, bruksslitage.
VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, blå nylon, läder, mässingfärgade beslag, 45x24x22 cm, bruksslitage.
VÄSKA, BALENCIAGA, Canvas Tote Bag, svart canvas, läder, guldfärgade beslag, serienummer, 28x21x10 cm, avtagbar axelrem, dustbag.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Noe GM, röd, grön, Epi läder, guldfärgade beslag, 25x26x18,5 cm, märkt AR0924, år 1994, dustbag, svag doft, slitage på innerfoder, bruksslitage.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Noe GM, gul, Epi läder, guldfärgade beslag, 25x26x18,5 cm, märkt AR0965, år 1995, dustbag, bruksslitage, små fläckar på baksidan.
VINVÄSKA, LOUIS VUITTON, Nomad, brunt läder, guldfärgade beslag, 33x18,5x8,5 cm, märkt Made in France 0962, dustbag, repor, bruksslitage.
VÄSKA, HERMÈS, Amedaba Giego GM Tote bag, mörkblå 100% bomull, bruna läderhandtag, 35x28x15 cm, bruksslitage.
VÄSKA, HERMÈS, Fourre Tout MM Totebag, grå, svart, vit, canvas, silverknapp, 40x29x10 cm, bruksslitage.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, BOTTEGA VENETA, mörkbrunt Intrecciato flätat läder, 10,5x9 cm, kort, sedlar.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, svart caviar läder, 16x9 cm, märkt CA0021, år 2001, kort, sedel.
Accessoarer Nyckelringar
NYCKELHÅLLARE, LOUIS VUITTON, brunt monogram canvas, 10,5x5,5 cm, 4 st hållare, märkt RA0041, år 2001.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Cruiser 50, monogram canvas, 50x44x27 cm, märkt 8901 A2, år 1991, bruksslitage.
VÄSKA, STELLA McCARTNEY, Falabella, rosa tyg, guldfärgade beslag, 35x36 cm, info kort, dustbag.
VÄSKA, LANCEL, Ninon, creme läder, silverfärgade beslag, 22x16x11 cm, Made in Italy, tags, dustbag.
VÄSKA, LANCEL, Mini Bucket Bag, grey mauve, ljuslila läder, silverfärgade beslag, 17,5x17x9 cm, Made in Italy, skyddsplast, tag, dustbag.
VÄSKA, LANCEL, Mini Bucket Bag, card flaming, lila läder, silverfärgade beslag, 17,5x17x9 cm, Made in Italy, protect plastic, tag, dustbag.