41 - 60 av 236
1234...12 Gå till

Realtidsauktion | Fashionabla – Torsdag 12 december

Aktuell budnivå

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Bucket Bag, monogram canvas, guldfärgade beslag, 23x25x15 cm, märkt DK3151, år 2011, bruksslitage, spruckit i läder på väskans nederkant.

Inga bud

Utrop: 2 800 kr

Lägg bud

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, CHRISTIAN DIOR, vintage, blå monogram canvas, mässingfärgade beslag, 16x8x3 cm, stort fack, bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 750 kr

Lägg bud

VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, blå nylon, läder, mässingfärgade beslag, 45x24x22 cm, bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 1 700 kr

Lägg bud

VÄSKA, BALENCIAGA, Canvas Tote Bag, svart canvas, läder, guldfärgade beslag, serienummer, 28x21x10 cm, avtagbar axelrem, dustbag.

Inga bud

Utrop: 5 500 kr

Lägg bud

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Noe GM, röd, grön, Epi läder, guldfärgade beslag, 25x26x18,5 cm, märkt AR0924, år 1994, dustbag, svag doft, slitage på innerfoder, bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 5 500 kr

Lägg bud

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Noe GM, gul, Epi läder, guldfärgade beslag, 25x26x18,5 cm, märkt AR0965, år 1995, dustbag, bruksslitage, små fläckar på baksidan.

5 000 kr

Utrop: 5 500 kr

Lägg bud

VINVÄSKA, LOUIS VUITTON, Nomad, brunt läder, guldfärgade beslag, 33x18,5x8,5 cm, märkt Made in France 0962, dustbag, repor, bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 7 000 kr

Lägg bud

VÄSKA, HERMÈS, Amedaba Giego GM Tote bag, mörkblå 100% bomull, bruna läderhandtag, 35x28x15 cm, bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 4 500 kr

Lägg bud

VÄSKA, HERMÈS, Fourre Tout MM Totebag, grå, svart, vit, canvas, silverknapp, 40x29x10 cm, bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 7 500 kr

Lägg bud

Accessoarer Övrigt

KALENDERHÅLLARE, HERMÈS, blått läder, 17x10 cm, två fack.

Inga bud

Utrop: 1 300 kr

Lägg bud

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, HERMÈS, orange, läder, 10x7 cm, kort, sedel.

Inga bud

Utrop: 1 100 kr

Lägg bud

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, BOTTEGA VENETA, mörkbrunt Intrecciato flätat läder, 10,5x9 cm, kort, sedlar.

Inga bud

Utrop: 1 200 kr

Lägg bud

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, svart caviar läder, 16x9 cm, märkt CA0021, år 2001, kort, sedel.

Inga bud

Utrop: 1 200 kr

Lägg bud

Accessoarer Nyckelringar

NYCKELHÅLLARE, LOUIS VUITTON, brunt monogram canvas, 10,5x5,5 cm, 4 st hållare, märkt RA0041, år 2001.

700 kr

Utrop: 550 kr

Lägg bud

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Cruiser 50, monogram canvas, 50x44x27 cm, märkt 8901 A2, år 1991, bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 6 000 kr

Lägg bud

VÄSKA, STELLA McCARTNEY, Falabella, rosa tyg, guldfärgade beslag, 35x36 cm, info kort, dustbag.

Inga bud

Utrop: 3 000 kr

Lägg bud

VÄSKA, LANCEL, Ninon, creme läder, silverfärgade beslag, 22x16x11 cm, Made in Italy, tags, dustbag.

Inga bud

Utrop: 1 700 kr

Lägg bud

VÄSKA, LANCEL, Mini Bucket Bag, grey mauve, ljuslila läder, silverfärgade beslag, 17,5x17x9 cm, Made in Italy, skyddsplast, tag, dustbag.

Inga bud

Utrop: 1 200 kr

Lägg bud

VÄSKA, LANCEL, Mini Bucket Bag, card flaming, lila läder, silverfärgade beslag, 17,5x17x9 cm, Made in Italy, protect plastic, tag, dustbag.

Inga bud

Utrop: 1 200 kr

Lägg bud

Kläder Skor

PUMPS, STUART WEITZMAN, svart mocka, klack 8 cm, stl 38, originalkartong, dustbag.

Inga bud

Utrop: 850 kr

Lägg bud