181 - 200 av 262
1...91011...14 Gå till

Realtidsauktion | Fashionabla – Torsdag 12 december

Aktuell budnivå

VÄSKA, GUCCI, Ophidia Bag, gg supreme canavs, Web, grön, röd, guldfärgade beslag, 24x20x6 cm, märkt 547551, avtagbar axelrem, papperspåse.

Inga bud

Utrop: 9 800 kr

Lägg bud
Bild kommer

VÄSKA, ISSEY MIYAKE, blått läder, lackfärgad plast, blå, grå, svart, 20x26x18 cm, dustbag.

Inga bud

Utrop: 900 kr

Lägg bud
Bild kommer

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, MIU MIU, svart läder, guldfärgade beslag, 18x8 cm, kort, mynt, sedel, kartong, bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 900 kr

Lägg bud
Bild kommer

Kläder Skor

SKOR, GIVENCHY, Urban Street Sneakers, vitt, rött läder, stl 37, kartong, bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 1 000 kr

Lägg bud
Bild kommer

SOLGLASÖGON, CELINE, CL40226U, 25F, 55 19, 125, 2, C, benvita bågar, guldfärgad logga, bruna glas, putsduk, etui.

Inga bud

Utrop: 1 600 kr

Lägg bud
Bild kommer

ÖRHÄNGEN, CHANEL, Clip On Earrings, imitationspärlor, CC guldpläterad metall, clips, 2x2 cm, vikt 5,69 g, märkt 2 6, made in France, originalask.

Inga bud

Utrop: 3 200 kr

Lägg bud
Bild kommer

Kläder Skor

SKOR, TOD´S, stövletter, svart skinn, komönstrat ponnyhår, stl 36½, klack 5 cm, skopåse.

Inga bud

Utrop: 1 800 kr

Lägg bud

VÄSKA, GUCCI, svart tyg, monogram GG, svart läder, silverfärgade beslag, 25x24x9 cm, 107757-213048, bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 1 800 kr

Lägg bud
Bild kommer

Kläder Skor

SKOR, SAINT LAURENT, svart mocka, stl 37, klack 8 cm.

Inga bud

Utrop: 1 300 kr

Lägg bud
Bild kommer

Kläder Skor

SKOR, VALENTINO, Garavani, Rockstud, svart skinn, guldfärgade nitar, stl 37, klack 11 cm, bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 1 300 kr

Lägg bud
Bild kommer

ARMRING, HERMÈS, Clic Clac H Bracelet, vit emalj, silverfärgat spänne, diameter 6 cm, smyckespåse.

Inga bud

Utrop: 4 300 kr

Lägg bud
Bild kommer

Kläder Skor

SKOR, ,VALENTINO, Garavani, Rockstud, metallicfärgade, guldfärgade nitar, stl 37, klack 11 cm, bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 1 300 kr

Lägg bud
Bild kommer

Accessoarer Nyckelringar

NYCKELHÅLLARE, LOUIS VUITTON, monogram damier graphite, silverfärgade beslag, 6 st hållare, 10,5x7 cm, märkt CT2112, år 2012, bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 450 kr

Lägg bud
Bild kommer

Kläder Skor

SKOR, GUCCI, Loafers, brunt skinn, guldfärgat spänne, stl 40½, skopåse, bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 1 100 kr

Lägg bud
Bild kommer

Accessoarer Scarves

SCARAF, CHANEL, 100% chffong, 80x80 cm, beige, röd, blå, Logo CC, fläckar.

Inga bud

Utrop: 1 200 kr

Lägg bud
Bild kommer

Accessoarer Scarves

SCARF, CARTIER, Must de Cartier, 100% jacquard, 86x86 cm, ljusblå, svart, gul, grå, ask.

Inga bud

Utrop: 1 600 kr

Lägg bud
Bild kommer

Accessoarer Scarves

SCARF, LONGCHAMP, 100% siden, 90x90 cm, ljuslila, grön, gul, röd, ask.

Inga bud

Utrop: 700 kr

Lägg bud
Bild kommer

HÄNGE, OSCAR DE LA RENTA, guldfärgad metall, 3,5x3,5 cm, 27 g.

Inga bud

Utrop: 550 kr

Lägg bud
Bild kommer

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Carryall, weekend bag, monogram canvas, 42x27x25 cm, märkt TH0076, år 2006, bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 7 000 kr

Lägg bud

VÄSKA, GUCCI, vintage, svart läder, guldfärgade beslag, 17x12x4 cm, märkt 251821-002123, 70-tal, dustbag.

Inga bud

Utrop: 3 500 kr

Lägg bud