Avslutad | Fashionabla – Torsdag 10 oktober
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Musette Salsa Bag, monogram canvas, guldfärgade beslag, 22x25x3 cm, märkt CA0969, år 1999.
ARMBAND, HERMÈS, Clic H, svart emalj, guldfärgat spänne, diameter 6 cm, bredd 1 cm, smyckespåse, ask, påse.
ARMBAND, HERMÈS, Clic H, vit emalj, guldfärgat spänne, diameter 6 cm, bredd 1 cm, smyckespåse, ask, påse.
PORTFÖLJ, CHRISTIAN DIOR, vintage 70-tal oblique monogram, brun, beige tyg, mörkbrunt läder, guldfärgade beslag, 37x25x2 cm, bruksslitage.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBÖCKER, LOUIS VUITTON, organiser wallet, monogram eclipse canvas, 21x11x2 cm, dustbag, kartong, märkt CA3151, år 2011.
SOLGLASÖGON, CARTIER, Panthère de Cartier, brunt glas, guldfärgade bågar, CT0062S, made in France, Paris, putsduk, dustbag, Very Good Condition.
SMYCKESET, CHRISTIAN DIOR, By Mitchel Maer, collier och örhängen, vitmetall, vita stenar, kuvertetui, vintage år 1952 – 1956. vikt halsband 75.5 g, örhängen 14,3 g.
HALSKEDJA, CHRISTIAN DIOR, guldfärgad metall. Diorlogga, stämpel, smyckespåse, 31 cm långt, vikt 58,26 g.
HALSKEDJA, CHANEL, Logo CC, guldfärgad metall, silverfärgade stenar, längd 39 cm, vikt 37 g, år 1996, smyckesfodral, kartong.
Accessoarer Glasögon
SOLGLASÖGON, RAY BAN, RB, 8313, 002/K7, 58 13, polarized, svarta bågar, svart spegelglas, etui, bruksslitage.
SOLGLASÖGON, RAY BAN, RB, 8301, 004/K6, 56 14, polarized, gråa bågar, silvrigt spegelglas, trasigt etui, bruksslitage.
ARMRING, SOPHIE BY SOPHIE, Knot Cuff, förgyllt sterling silver, diameter 6 cm, vikt 20,9 g, smyckespåse.
SOLGLASÖGON, ANNA KARIN KARLSSON, Octagonal, svarta bågar, svarta glas, etui.
ARMBAND, HERMÈS, Kelly Double Tour bracelet, svart läder, guldfärgat spänne, stl S, smyckespåse, ask.