141 - 160 av 167
1...789 Gå till

Avslutad | Modekvaliten – Lördag 19 oktober

Klubbad för

LOUIS VUITTON, VÄSKA, Limited Edition X Jeff Koons Masters Collection Rubens Keepall Bandoulière 50, flerfärgad, canvas, guldfärgade beslag, 50x28x22 cm, märkt DU2167, år 2017, made in France, avtagbar samt justerbar axelrem, hänglås samt nycklar nr 302, adress tag, dustbag. Very Good Condition.

Utrop: 40 000 kr

LOUIS VUITTON, VÄSKA, Keepall Bandoulière 50, Monogram Mirror, silver, silverfärgade beslag, axelband, tags, lås 677 samt 2 st nycklar, märkt Défilé Homme, Automne-Hiver 2021, dustbag. Very Good Condition.

Utrop: 50 000 kr

LOUIS VUITTON, VÄSKA, Monogram Taiga Keepall Bandouliere 50, limegrön, gul, taiga läder, silverfärgade beslag, 50x27x20 cm, märkt BA2179, år 2019, made in France, avtagbar samt justerbar axelrem, hänglås samt nycklar nr 442, adresstag, kvittokopia, från Virgil Abloh vår och sommar kollektion 2019. Excellent Condition.

Utrop: 26 000 kr

Accessoarer Sport

LOUIS VUITTON, VÄSKA, X Fifa World Cup Keepall Bandouliere 50, röd, vit Epi läder, silverfärgade beslag, 50x29x23 cm, märkt FO1148, år 2018, avtagbar samt justerbar axelrem, adresstag, hänglås samt nycklar, 433, kvittokopia, dustbag. Very Good Condition.

Utrop: 35 000 kr

Accessoarer Sport

LOUIS VUITTON, VÄSKA, X Fifa World Cup Keepall Bandouliere 50, svart, vit Epi läder, silverfärgade beslag, 50x29x23 cm, märkt BA1188, år 2018, avtagbar samt justerbar axelrem, adress tag, hänglås samt nycklar, 439, kvittokopia, dustbag. Very Good Condition.

Utrop: 35 000 kr

Accessoarer Sport

LOUIS VUITTON, FOTBOLL, FIFA World Cup 2018, nude/beige, kalvskinn, lädernät, märkt SA2138, år 2018. Very Good Condition.

Utrop: 23 000 kr

Accessoarer Sport

NIKE, FOTBOLLSSKOR, fotbollsskor Mercurial, svart, gul, signerade av Zlatan, broderat Zlatan 9, Zlatan spelade i dem 2016 i Manchester United, hans barns namn är broderat, vänster sko Maximilian 22 Sept 2006, höger sko Vincent 6 March 2008, innersula saknas. Fair Condition. Bok, specialutgåva ”Jag är Zlatan” 0010/1000 ex, signerad David Lagercrantz. Good Condition.

15 200 kr

Utrop: 7 000 kr

Accessoarer Sport

ADIDAS X BAPE, RUGBYBOLL, guld, kamouflagemönster, LTD. Very Good Condition.

Utrop: 2 200 kr

Accessoarer Sport

CHANEL, BASKETBOLL, svart och grå, Chanel logga, nätväska. Good Condition.

5 000 kr

Utrop: 5 300 kr

Accessoarer Sport

LOUIS VUITTON, VOLLEYBOLL, flerfärgad, lila nät, läderdetaljer med monogram, Made in France, SS20, kvittokopia. Very Good Condition.

Utrop: 17 000 kr

Accessoarer Sport

CHANEL, STRANDRACKET, Limited Edition Beach Racket Set, handjorda i trä, belagd med harts för att skydda mot vatten och sand, mått på racketen 43x29 cm, från år 2018 Chanel "Jeux de plage" (Beach Games) collection, made in New Zealand, två st bollar, dustbag, kartong, slitage på läder på handtagen. Good Condition.

Utrop: 18 000 kr

Accessoarer Övrigt

KARL LAGERFELD X STEIFF, NALLE, Limited edition 1787/2500 ex, skada på box, originalkartong. Good Condition.

Utrop: 8 000 kr

Accessoarer Sport

LOUIS VUITTON, VÄSKA, Punching Bag Little X Karl Lagerfeld, monogram canvas, mässingfärgade beslag, 36x24x17 cm, märkt RI4134, år 2014, made in France. kedja, kvittokopia, dustbag märkt KL. Good Condition.

Utrop: 30 000 kr

Accessoarer Sport

LOUIS VUITTON, VÄSKA, Punching Bag Big X Karl Lagerfeld, monogram canvas, mässingfärgade beslag, 60x45x30 cm, märkt RI4104, år 2014, made in France. kedja, kvittokopia, dustbag, fläck på foder. Good Condition.

Utrop: 35 000 kr

Accessoarer Sport

LOUIS VUITTON, BOXNINGSHANDSKAR, Boxing Gloves X Karl Lagerfeld, Ultra Rare Limited Monogram Boxing Glove Set, monogram canvas, vanchetta läder, guldfärgade beslag, märkt TR4194, år 2014, mått på väska 47x38x13 cm, made in France, designade av Karl Lagerfeld, tillhörande väska, boxningsmatta, lås samt nycklar nr 306, namn tag. Excellent Condition.

Utrop: 88 000 kr

Accessoarer Sport

LOUIS VUITTON, HANTLAR, LV Dumbbells, två stycken, metall, Monogram Eclips canvas, 6.7 lb/3 kg, kvittokopia. Very Good Condition.

Utrop: 13 000 kr

Accessoarer Sport

LOUIS VUITTON, PINGIS-SET, Ping Pong Set James, pingisrack och bollar, Monogram Eclipse canvas, trä, canvas, läder, silverfärgade detaljer, 16x27x5 cm, märkt SN1128, år 2018, kvittokopia, 2 st rack, 4 st bollar, skyddsplast kvar. Excellent Condition.

Utrop: 13 000 kr

Accessoarer Sport

LOUIS VUITTON, RACKETFODRAL, Monogram Tennis Racket Cover, canvas, guldfärgade beslag, 45x30 cm, märkt PX4240, år 2020, 3 st vita tennisbollar med röd LV symbol. Very Good Condition.

7 500 kr

Utrop: 8 000 kr

LOUIS VUITTON, VÄSKA, Tuffetage Monogram Canvas, Triangle Messenger Bag, svarta beslag, 22x15x13 cm, märkt CA0260, år 2020, Made in Spain, från designer Virgil Abloh vår och sommar kollektion 2020, justerbar axelrem. Excellent Condition.

Utrop: 17 000 kr

Accessoarer Sport

LOUIS VUITTON, SKATEBOARD, LV monogram, trä, genomskinlig grip tape, längd 80 cm, bredd 21 cm, märkt GI0637, trucks, hjul, kartong, märken på ovansida. Very Good Condition.

12 000 kr

Utrop: 13 000 kr