Laddar...
Aktivera zoom-läge
Klubbas i Stockholm | |
Auktionsstart | 2024-09-28 13:00 |
Visning startar | 2024-09-27 10:00 |
Uthämtning | Biblioteksgatan 5 |
Auktionsnr: 164
Varunr: 2 016 355
Smycken
Örhängen
ÖRHÄNGEN, 18K guld, briolettslipade citriner, briljantslipade diamanter ca 1,00 ctv, ca River-W/VS-P, höjd 40 mm, vikt 17,4 g, enstaka diamanter är åttkantslipade, lätt slitage på citrinerna, enstaka diamanter med nagg.
För fullständiga villkor se våra köparvillkor.