Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 85

Varunr: 2 015 364

Smycken

Armband

ARMBAND, 18K guld, flodpärlor ca 5 mm, blå emalj, Gustaf Möllenborg, Stockholm 1838, längd ca 20 cm, vikt 35,4 g, säkerhetskedja, bucklor, emaljskador.

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.