Laddar...
Aktivera zoom-läge
Klubbas online | |
Auktionsstart | 2024-09-26 13:00 |
Visning startar | 2024-09-25 10:00 |
Uthämtning | Biblioteksgatan 5 |
Auktionsnr: 87
Varunr: 2 015 047
Smycken
Brosch
ELVIK & CO, brosch, förgyllt sterlingsilver, lila emalj, Norge, 55x35 mm, vikt 13,6 g, små repor och nagg på emaljen.
För fullständiga villkor se våra köparvillkor.