541 - 560 av 597
1...27282930 Gå till

Realtidsauktion | Allmänna – Tisdag 1 oktober

Aktuell budnivå

SMYCKESET, nefrit, armband, ring, ring stl 17,5 mm, armband med resårtråd, totalvikt 38,6 g, ask

Inga bud

Utrop: 550 kr

Lägg bud

HALSKEDJA, sterlingsilver, cordell, doserad 6,8 mm - 10,5 mm längd 50,5 cm, slitage på någon länk, vikt 43,7 g

Inga bud

Utrop: 500 kr

Lägg bud

Smycken Herring

HERRING, 18K guld, ljus rökkvarts, Hedbergs Guld & Silver AB, Dalsjöfors 1983, stl 21,25 mm, vikt 6,8 g, repig sten.

Inga bud

Utrop: 3 300 kr

Lägg bud

HÄNGE MED KEDJA, 18K guld, ankarlänk, längd 44 cm, vikt 0,46 g.

400 kr

Utrop: 350 kr

Lägg bud

5 PAR ÖRHÄNGEN, kirurgiskt stål, stift.

Inga bud

Utrop: 50 kr

Lägg bud

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, flerfärgade , längd 45 cm, vikt 1,2 g.

Inga bud

Utrop: 125 kr

Lägg bud

SMYCKESET, hänge med kedja (längd 39-46 cm), ring (justerbar), förgyllt stål, turkoser.

Inga bud

Utrop: 100 kr

Lägg bud

HÄNGE MED KEDJA, roséförgyllt stål, cubic zirkon, höjd 22 mm, längd 40-44 cm, vikt 2,5 g.

Inga bud

Utrop: 100 kr

Lägg bud

RING, sterlingsilver, cubic zirkoner, stl 16,5 mm, vikt 1,0 g.

Inga bud

Utrop: 125 kr

Lägg bud

HÄNGE MED KEDJA, roséförgyllt sterlingsilver, imitationspärla, höjd 22 mm, längd 40-45 cm, vikt 2,4 g.

Inga bud

Utrop: 150 kr

Lägg bud

RING, sterlingsilver, stl 16,75 mm, vikt 3,1 g.

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud

PÄRLÖRHÄNGE, gulmetall, odlade pärlor 6,5 mm, skruvmekanism, vikt 1,7 g.

Inga bud

Utrop: 75 kr

Lägg bud

RING, 14K vitguld, åttkantslipade diamanter ca 0,07 ctv, storlek 16,25 mm, vikt 0,7 g, några diamanter med ytskador.

Inga bud

Utrop: 550 kr

Lägg bud

ÖRHÄNGEN, 18K guld, kulor 4 mm, stift, vikt 0,5 g.

Inga bud

Utrop: 325 kr

Lägg bud

ÖRHÄNGEN, 14K guld, kulor, mått 6 mm, stift, vikt 0,6 g.

Inga bud

Utrop: 325 kr

Lägg bud

3 RINGAR, brun agat (2 mm), grön agat (2 mm), facetterad onyx (6 mm), stl 16,5 mm, totalvikt 2,7 g.

100 kr

Utrop: 125 kr

Lägg bud

ARMRING, 18K guld, cubic zirconia, innermått 60,0 x 52,0 mm, vikt 3,3 g.

Inga bud

Utrop: 3 400 kr

Lägg bud

ÖRRINGAR, 14K guld, ytterdiameter 13 mm, stift, vikt 1,2 g.

550 kr

Utrop: 600 kr

Lägg bud

ALTON, armring, 18K guld, cabochonslipade ametister, innermått 6 x 5,5 cm, öppen armring, Falköping år 1990, vikt 9,5 g.

Inga bud

Utrop: 6 500 kr

Lägg bud

RING, 18K vitguld, åttkantslipade diamanter, storlek 19 mm, vikt 2,0 g.

Inga bud

Utrop: 1 400 kr

Lägg bud