461 - 480 av 569
1...232425...29 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 3 september

Klubbad för

ARMBAND, silver, Victor Janson Guldvaru AB, Lindesberg 1962, bredd 14 mm, längd 19 cm, vikt 12,9 g.

Utrop: 225 kr

BROSCH, silver, vit sten, Guldsmederna K & J Karlsson HB, Lindesberg 1993, längd 42 mm, vikt 7,2 g.

Utrop: 200 kr

KUMKUM, hänge, sterlingsilver, odlade sötvattenspärlor, höjd 42 mm, vikt 18,8 g.

275 kr

Utrop: 275 kr

RING, vitmetall, syntetiska, stenar, stl 18,75 mm, bredd mittdel ca 18 mm, vikt 21,7 g, bucklor.

Utrop: 175 kr

RING, sterlingsilver, delvis förgyllt, peridot, stl 17 mm, vikt 10,9 g, nagg, slitage.

Utrop: 225 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, imitationspärlor, höjd 23 mm, vikt 9,2 g.

Utrop: 175 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, delvis förgyllt, diamanter, höjd 15 mm, vikt 4,3 g, slitage.

Utrop: 175 kr

ARMBAND, silver, cubic zirkonia, längd 17,5-19 cm, vikt 3,3 g.

Utrop: 175 kr

NOMINATION, armband, stål/18K guld, emalj, cubic zirkoner, flexibelt, vikt 21,7 g, slitage.

Utrop: 550 kr

Glas Skålar

IITTALA, skål, design Alvar Aalto, grå, höjd 7,5 mm.

Utrop: 250 kr

Smycken Enstaka örhänge

KINZ KANAAN, enstaka örhänge, 2 st, förgyllt sterlingsilver, cubic zirkoner, längd 7,9/13,4 mm, vikt 0,8 g, ask

150 kr

Utrop: 175 kr

RING, förgyllt sterlingsilver, cubik zirkoner, Vidal & Vidal, mittstenens mått 8,0 mm, stl 17 mm, vikt 3,9 g, ask.

200 kr

Utrop: 175 kr

ARMBAND, sterlingsilver, emalj, rosa plast, längd 17 cm, total vikt 15,1 g.

225 kr

Utrop: 225 kr

ARMBAND, sterlingsilver, emalj, svart plast, längd 17 cm total vikt 13,5 g.

200 kr

Utrop: 225 kr

ARMBAND, gulmetall, cubic zirkoner, längd 16-20 cm, vikt 1,0 g.

Utrop: 250 kr

MICHAELA FREY, hänge/kedja, vitmetall, målad metall, blommotiv, längd 61 cm, hängets höjd 40 mm, vikt 20,4 g.

50 kr

Utrop: 75 kr

Porslin Koppar

IITTALA, 2 st muggar, modell Origo, höjd 90 mm.

Utrop: 175 kr

ARMRING, 18K guld, cubic zirconia, innermått 60,0 x 52,0 mm, vikt 3,3 g.

Utrop: 3 400 kr

ARMBAND, förgyllt stål, tigeröga, längd 16-18 cm, vikt 3,1 g.

Utrop: 125 kr

ARMRING, gulmetall, blå kalcedon, odlad sötvattenpärla, öppen, justerbar, vikt 6,9 g.

Utrop: 250 kr