201 - 220 av 222
1...101112 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 18 juli

Klubbad för

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Hampstead Bag, Damier Ebene, guldfärgade beslag, 28x24x17 cm, märkt MI3097, år 2007, trasig tryckknapp.

Utrop: 6 000 kr

SOLGLASÖGON, MARC JACOBS, MMJ, 128/S, 086DB, 60 12. melerade bågar, putsduk, etui.

Utrop: 600 kr

SOLGLASÖGON, MIU MIU, SMU09N, 60 17, 1AB-3MI, 140, svarta bågar, svarta glas, putsduk, dustbag, etui, kartong.

Utrop: 900 kr

VÄSKA, FENDI, monogam FF, tyg, rött läder, guldfärgade beslag, 20x14x9 cm.

Utrop: 3 200 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Favorite Bag, monogram canvas, guldfärgade beslag, 25x14x5 cm, märkt AA4147, år 2017.

7 200 kr

Utrop: 5 000 kr

VÄSKA, GUCCI, Bree Camera Bag, svart läder, guldfärgade beslag, 21x16x7 cm, märkt 449413, dustbag, bruksslitage.

Utrop: 5 200 kr

VÄSKA, GUCCI, tyg grått GG, svart läder, guldfärgade beslag, 25x15 cm, märkt 32160-001998, dustbag.

1 800 kr

Utrop: 1 800 kr

VÄSKA, GUCCI, Tote Bag, svart tyg GG, svart läder, guldfärgade beslag, märkt 002-1099, dustbag.

1 600 kr

Utrop: 1 500 kr

VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, Vintage Saddle Bag, blått tyg, brunt läder, 22x15x4 cm, märkt MC 0031, år 2010, dustbag.

Utrop: 2 300 kr

RYGGSÄCK, MULBERRY, svart präglat läder, 22x22x6 cm, silverfärgade beslag, dustbag.

1 500 kr

Utrop: 900 kr

RYGGSÄCK, BURBERRYS, rutig canvas, beige, svart, rött, vitt, mässingfärgade beslag, 28x37x9 cm, dustbag.

Utrop: 3 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Galliera Bag, Damier Azur, guldfärgade beslag, 37x28x12 cm, märkt SD1170, år 2010, bruksslitage.

5 000 kr

Utrop: 5 300 kr

VÄSKA, BOTTEGA VENETA, brunt flätat läder, svarta beslag, 36x26x5 cm, avtagbar axelrem.

Utrop: 5 000 kr

VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, Lady Dior 25, ljusgrått quiltat läder, silverfärgade beslag, 25x20x10 cm, märkt 16-MA-0110, år 2010, cert, avtagbar axelrem, bruksslitage.

Utrop: 23 000 kr

SOLGLASÖGON, LOUIS VUITTON, Z1293E, 931, 63 11, svarta bågar, svarta glas, etui, kartong, kvitto från 2020.

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr

VÄSKA, MARC JACOBS, The J Marc Shoulder Bag, rosa, vitt, vinrött saffiano läder, guldfärgade beslag, 18x10x6 cm, avtagbar axelrem.

Utrop: 2 000 kr

YVES SAINT LAURENT, VÄSKA, Mini Kate Bag, Royal blå, Grain De Poudre präglat läder, guldfärgade beslag, 16,5x12x5 cm, märkt PTR354121 1214, år 2014, made in Italy, dustbag, några få repor på loggan. Good Condition.

6 500 kr

Utrop: 6 800 kr

Accessoarer Plånböcker

DOKUMENTHÅLLARE, MULBERRY, Zip Around Travel Wallet svart läder, silverfärgade beslag, 21x14x2 cm. kvitto från 2017.

Utrop: 2 300 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, LOUIS VUITTON, 100% bomull, 68x200 cm, monogram LV, går, mörkgrå, kartong.

3 200 kr

Utrop: 2 000 kr

VÄSKA, FENDI, Zucca Baguett Bag, monogram FF, tyg, brunt läder, silverfärgade beslag, 32x19x10 cm.

Utrop: 5 000 kr