101 - 120 av 635
1...567...32 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 18 juni

Klubbad för

Kuriosa Trä

NETZUKE, snidat trä, lekande barn, mått 5,0 x 3,0 cm, signerad, vikt 10,3 g.

Utrop: 350 kr

RING, sterlingsilver, moissanite, mått på sten 10 x 11,5 mm, stl 16,5 mm, vikt 4,1 g.

500 kr

Utrop: 225 kr

Glas Bruksglas

ANNA VON LIPA, 2 stycken, "Confetti", dricksglas/ljuslykta, glas, flerfärgade, höjd 9,5 cm, diameter 7 cm.

Utrop: 325 kr

SMYCKESET, collier, armband, sterlingsilver, odlade färgade sötvattenspärlor, strass, längd 46 cm, 20 cm.

Utrop: 300 kr

AMULETT, snidad sten, kinesiskt motiv, diameter 7 cm, vikt 55,8 g.

250 kr

Utrop: 300 kr

3 HALSKEDJOR, sterlingsilver, pansarlänk, längd 46 cm, vikt 4,4 g.

150 kr

Utrop: 175 kr

ÖRHÄNGEN, silver, färgad kvarts, markasiter, snurrebussar i metall, 35 x 12 mm, vikt 10,8 g.

200 kr

Utrop: 200 kr

RING, silver, paste, stl 19,5 mm, vikt 2,0 g, skador på stenar, skadade klor.

Utrop: 200 kr

RING, sterlingsilver, cubic zirkonia, stl 18,25 mm, vikt 8,9 g.

175 kr

Utrop: 200 kr

ARMBAND, "AROCK", gummi, stål, längd 20 cm, vikt 23 g.

Utrop: 100 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, svarta stenar, mått 58 x 20 mm, vikt 8,3 g.

Utrop: 175 kr

HÄNGE, silver, mått 37 x 20 mm, vikt 8,4 g.

Utrop: 175 kr

PÅHÄNGEN, 2 st, sterlingsilver, mått 39 x 18 mm och 30 x 21 mm, vikt 4,4 g.

Utrop: 175 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, vit och lila strass, löstagbara påhängen, höjd 35 mm, vikt 15,1 g

Utrop: 250 kr

HELALLIANS, sterlingsilver, lila strass, stl 16,75 mm, vikt 6,1 g, nagg.

Utrop: 175 kr

RING, silver, turkos strass, stl 16,75 mm, vikt 5,6 g, nagg.

200 kr

Utrop: 175 kr

HELALLIANS, sterlingsilver, blå strass, stl 16,75 mm, vikt 5,2 g, nagg.

150 kr

Utrop: 175 kr

Smycken Pärlarmband

PÄRLARMBAND, vitmetall, odlade sötvattenspärlor, ca 8-10 mm, magnetlås, längd 19 cm.

Utrop: 175 kr

COLLIER, metall, granater, hängets höjd 33 mm, längd 41 cm, vikt 4,6 g, nagg.

475 kr

Utrop: 175 kr

BROSCH, vitmetall, paste, mått 52 x 27 mm, nagg, saknar sten.

Utrop: 175 kr