Avslutad | Allmänna – Tisdag 28 maj
Klubbad för
ARMBAND, vitmetall, röd onyx, syntetisk bärnsten, tigeröga, jaspis, bredd 9 mm, längd 18-23 cm, vikt 10,5 g.
HÄNGE MED KEDJA, hjärta, orm, sterlingsilver, cubic zirkoner, höjd 11 mm, längd 44 cm, vikt 1,5 g.
ÖRHÄNGEN, 2 par, sterlingsilver, flerfärgad strass/cubic zirconia, motiv hjärta och blomma, stift, vikt 0,9 g.
RING, silver, svart sten, mittstenens mått ca 21 x 21 mm, stl 16,5 mm, vikt 9,1 g, nagg.
RING, silver, lila sten, mittstenens mått ca 30 x 21 mm, stl 17,5 mm, vikt 15,0 g, slitage.