Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 30

Varunr: 1 995 712

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust (T Swiss Made T), Chronometer, Ref nr. 69173, Serie nr. 9238410, Cal 2135, Verk nr. 544484, Boett nr. 69000A, damur, 26 mm, stål/guld, automatisk, safirglas (nagg/repor), datum, diamanturtavla (10 st. 8/8), skadad urtavla/visare, servicebehov, Jubileelänk (skadad, se bilder), viklås, Ref nr. 62523 D-18-J12/468 B, cert, juni 1986.

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.