81 - 100 av 663
1...456...34 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 30 april

Klubbad för

COLLIER, roséförgyllt sterlingsilver, rosenkvarts, höjd 22 mm, längd 50 cm, vikt 4,7 g.

Utrop: 400 kr

COLLIER, sterlingsilver, turkoser, bredd 34 mm, längd 52 cm, vikt 2,6 g.

Utrop: 500 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, bergkristall, akvamarin, peridot, månsten, kalcedon, höjd 70 mm, vikt 6,5 g.

900 kr

Utrop: 950 kr

COLLIER, världskarta, brons, höjd 37 mm, längd 70 cm.

150 kr

Utrop: 175 kr

ENSTENSÖRHÄNGEN, 18K vitguld, prinsesslipade diamanter ca 0,11 ctv, ca TW-W/VS, stift, vikt 1,4 g.

Utrop: 3 200 kr

GAFFLAR, 8 stycken, sterlingsilver, A. Michelsen, Danmark, längd 20 ca cm, vikt 485 g.

3 100 kr

Utrop: 3 100 kr

BORDSLAMPA, saltsten, träunderrede, höjd 20 cm, omkrets ca 40 cm, sladd och glödlampa, ny i kartong, vikt ca 2-3 kg.

Utrop: 225 kr

PIERRE DÁRGENT, örhängen, sterlingsilver, ametist, längd 1,7 cm, stift, vikt 4,8 g.

300 kr

Utrop: 350 kr

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, hjärtformad medaljong, plats för två foton, venezialänk, längd ca 42 cm, vikt 4,5 g.

Utrop: 175 kr

HÄNGE MED KEDJA, stål / förgyllt stål, längd förgylld kedja 45 cm, längd stål 51-57 cm, cubic zirconia, vikt 31,4 g.

Utrop: 175 kr

HÄNGE MED KEDJA, rostfritt stål (18K guldpläterat), aventurin, höjd 39 mm, längd 60 cm.

Utrop: 300 kr

COLLIER, rostfritt stål (guldpläterat), lapis lazuli, bredd 3 mm, längd 42-47 cm.

175 kr

Utrop: 200 kr

ARMBAND, rostfritt stål (18K guldpläterat), amazoniter, längd 19-24 cm.

250 kr

Utrop: 250 kr

RINGAR, 2 st, titan, stl 16 mm, totalvikt 1,7 g.

Utrop: 175 kr

ARMRING, sterlingsilver, behandlad bärnsten, nagg, vikt 24,4 g.

375 kr

Utrop: 250 kr

KARL LAINE, örhängen, sterlingsilver, bergkristall, mått 22,9 x 19,4 mm, vikt 5,4 g.

200 kr

Utrop: 175 kr

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, mått 23,5 x 20,2 mm, längd 77 cm, vikt 7,2 g.

Utrop: 200 kr

COLLIER, förgyllt stål, odlade sötvattenspärlor, längd 45 cm.

Utrop: 350 kr

HÄNGE, förgylld silver, imitationspärla, smaragd, rubin, safirer, cubic zirkoner, höjd 40,4 mm inklusive öglan, vikt 3,4 g, skadad smaragd.

150 kr

Utrop: 175 kr

ARMBAND, fasetterad tigeröga, bredd 20 mm, elastiskt.

Utrop: 400 kr