Laddar...

Aktivera zoom-läge

Play

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 166

Varunr: 2 004 458

Smycken

Örhängen

STERLÈ, örhängen, 18K vitguld, snidade turkoser, briljantslipade diamanter ca 0,36 ctv, Augustin Julia-Plana för Simon Schlegel, 1960-tal, höjd 21 mm, vikt 19,0 g, clips, några turkoser är lagade, enstaka diamanter har nagg.

11 600 kr

Klubbad till budgivare: 231530

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.